brak zdjęcia

Mamy bardzo dobre auto folie na szyby.

Firma Euro Film Folie Okienne mieści się w Poznaniu, przy ul. Pilicka 3. Naszym klientom oferujemy folie samochodowe i okienne. Wszystkie nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Mamy do zaoferowania Państwu bardzo dobrej jakości auto folie. Wykonają tę usługę nasi fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nakładaniu foli na szyby samochodowe. Znajdą Państwo u nas usługi takiego typu, jak: przyciemnianie szyb, termoizolację oraz prowadzimy dystrybucję foli. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach. Mamy bardzo dobrej jakości auto folie. Również dzielimy się naszą wiedzą z partnerami biznesowymi.

Nazwa: EURO FILM Folie Okienne Jagna Łunkiewicz

Adres: ul. Pilickiej 3 60-401 Poznań

Adres www:

brak zdjęcia

Dom pachnący świeżością i kwiatami

Dzisiejsze domy urządzamy tak, żeby łatwo było utrzymać je w czystości. Nowoczesne meble i sprzęty AGD udaje się bez problemu czyścić dostępnymi na rynku preparatami. Bardziej uporczywy brud zwalczymy profesjonalnymi preparatami chemii gospodarczej, których dystrybucją zajmuje się firma Kala z Legnicy. W swojej ofercie ma nie tylko profesjonalną chemię gospodarczą, ale także zapachy do domu, w postaci profesjonalnych olejków zapachowych do łazienek i pomieszczeń, tworzonych na bazie perfum oraz odświeżacze powietrza w aerosolu. Olejki neutralizują nieprzyjemne zapachy i dezynfekują, są nietoksyczne i nie uczulają. Kala proponuje także innego rodzaju zapachy do domu. Są to wysokiej jakości odświeżacze 3 w 1 Air Blitz, które odświeżają i neutralizują nieprzyjemne zapachy, zastępując je nutą świeżości, kwiatów czy perfum.

Nazwa: Kala Krzysztof Strzelecki

Adres: Wrocławska 294 59-220 Legnica

Adres www:

brak zdjęcia

Sprzedaż odczynników chemicznych dla laboratoriów

Oferta Grupy Alchem kierowana jest do wszystkich zainteresowanych laboratoriów badawczych, naukowych oraz instytucji nadzoru. W asortymencie tej firmy można znaleźć wiele elementów wyposażenia takich jak odczynniki chemiczne, sprzęt do dozowania, podgrzewania, przechowywania próbek, itp. Wszystkie sprzedawane wyroby charakteryzują się bardzo dużą trwałością i odpornością na działanie środków chemicznych. Warto dodać, że opisywane przedsiębiorstwo bardzo szybko realizuje zamówienia klientów i posiada szeroką sieć punktów sprzedaży. Dzięki temu odczynniki chemiczne i wszystkie inne produkty docierają do klientów z całej Polski.

Nazwa: Alchem Grupa Sp. z o.o.

Adres: Polna 21 87-100 Toruń

Adres www: www.segway-lodz.pl

usługi logistyczne

http://www.promont.eu/index.php?section=logistyka&language=PL

Firma nosząca nazwę Promont powstała w 1996 roku, więc posiada wieloletnie doświadczenie branżowe i świadczy usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Prezentowana firma dysponuje terminalem logistycznym, w którym znajdują się magazyny oraz powierzchnie biurowe, które mogą być wynajmowane przez klientów. Dostępna jest również przestrzeń magazynowa, w której można przechowywać żywność oraz inne produkty wymagające niskich temperatur. Usługi logistyczne świadczone przez prezentowaną firmę obejmują również profesjonalny transport krajowy i zagraniczny różnych rodzajów towarów. Nowoczesny sprzęt umożliwia tej firmie świadczenie usług najwyższej jakości.

Nazwa: PPMB PROMONT Sylwester Baradziej

Adres: Metalowa 3 43-100 Tychy

Adres www: http://www.promont.eu/index.php?section=logistyka&language=PL

brak zdjęcia

Profesjonalne powłoki ochronne i dekoracyjne

Firma nosząca nazwę Madar zajmuje się świadczeniem usług mających za zadanie tworzenie powłok ochronnych i dekoracyjnych na różnych powierzchniach metalowych. Firma oferuje przygotowanie powierzchni poprzez szlifowanie oraz nakładanie powłok w procesach takich jak chromowanie i niklowanie. Dzięki wykonaniu takich czynności powierzchnie nie tylko będą chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, ale również będą posiadać bardzo atrakcyjny wygląd. Firma stosuje nowoczesne technologie oraz zatrudnia wykwalifikowany i doświadczony personel, dzięki któremu chromowanie i niklowanie to usługi świadczone w bardzo profesjonalny sposób.

Nazwa: MADAR Marek Jajko

Adres: Rybnicka 291 44-310 Radlin

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Weterynarz dla Twojego pupila - Sosnowiec

Zwierzęta to też stworzenia, którym zdarzają się problemy zdrowotne. Jednak jeśli nastąpi tak nieoczekiwania sytuacja, budząca niepokój właściciela - wtedy warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje weterynarz. Sosnowiec posiada specjalistyczny gabinet weterynaryjny Pawet. Dzięki jego usługom możesz w szybki sposób zbadać swojego psa, kota, papugę, czy świnkę morską. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i zadowolenie z pomocy, jakiej udzieli nasz weterynarz. Sosnowiec z ochotą powierza nam opiekę nad swoimi pupilami. Ty też możesz z tego skorzystać, odwiedzając teraz nasz gabinet na stronie zarówno w Sosnowcu jak i przychodnie w Katowicach.

Nazwa: Przychodnia Weterynaryjna Panewnicka Zofia Budzińska-Sobczyk

Adres: Panewnicka 260 40-773 Katowice

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Skuteczna ochrona przed graffiti

PowerClear jest technologią opracowaną w Austrii, która wykorzystywana jest w czyszczeniu i zabezpieczaniu powierzchni. Początkowa preparaty chemiczne PowerClear były używane w marynarce wojennej do kadłubów łodzi i okrętów. Obecnie technologia służy do mycia powierzchni budynków. Specjalna formuła środków chemicznych sprawia, że na czyszczonych ścianach powstaje ochrona przed graffiti, na której nie da się nałożyć ponownie farby. Z usług firmy korzystają konserwatorzy zabytków, a także służby miejskie wielu krajów świata. Czyszczenie elewacji i ochrona przed graffiti jest trwała i bardzo skuteczna.

Nazwa: POWER CLEAR POLSKA Jan Czarnecki

Adres: ul. Spokojna 1 K 05-250 Słupno, Radzymin

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Prowadzimy firmę cateringową w Warszawie.

Amo Catering serwuje swoje posiłki dzieciom i dorosłym. Zajmujemy się dostarczaniem posiłków do szkół, przedszkoli, żłobków i firm. Planujecie imprezę firmową, przygotowaniem posiłków zajmą się firmy cateringowe. Warszawa właśnie tutaj znajduje się nasza firma. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane ze świeżych produktów. W naszym menu znajdziecie posiłki rybne, wegetariańskie, mięsne. Każdy dopasuje coś do swojego smaku. Natomiast osoby na dietach, również znajdą dla siebie smaczne posiłki. Ponieważ nasz szef kuchni dba o każdy szczegół. Wszystkie potrawy są smaczne i estetycznie podane. Jeżeli interesują was firmy cateringowe. Warszawa właśnie tutaj nas znajdziecie. Życzymy smacznego.

Nazwa: EMILIA DĄBKOWSKA

Adres: WRZOSOWA 2A 05-806 KOMORÓW

Adres www:

adwokat zabrze

http://www.aneta-stepniewska.pl/zakres-uslug.html

Życie stawia przed nami różne wyzwania, czasem pozytywne, czasem negatywne. Rozwody, problemy z rodziną, problemy spadkowe, coraz częściej problemy z pracodawcami. Z częścią z nich poradzimy sobie sami w innych będziemy zmuszeni do skorzystania z usług adwokata. Adwokat Zabrze to dla nas pewność, że w trudnej sytuacji nie zostaniemy sami. Wesprze nas ktoś, kto zna się na prawie, ale też będzie lojalnie działał na naszą korzyść i pomoże nam. Adwokat Zabrze działa na terenie Zabrza i okolic, i w wielu sprawach dzięki kompetencjom i doświadczeniu pomoże nam uzyskać pozytywny dla nas wyrok, lub wyplącze nas z kłopotów.

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Stępniewska

Adres: Włodzimierza Zonna 84 41-818 Zabrze

Adres www: http://www.aneta-stepniewska.pl/zakres-uslug.html

brak zdjęcia

Urządzenia od Ledix - dobra jakość, dobra cena

Elektryczna hurtownia internetowa KAMATIC.PL zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! Tylko u nas - nie wychodząc z domu - znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria automatyki oraz elektroniki mieszkaniowej, domowej i przemysłowej w jednym miejscu! Oferujemy dzwonki, odgałęźniki, przekaźniki, styczniki, tulejki, izolacje, rozdzielnice i wiele, wiele więcej. A wszystko w atrakcyjnych cenach! Nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych marek. Na szczególną uwagę zasługują urządzenia od Ledix: oprawy LED, sterowniki, zasilacze czy wyłączniki. Marka Ledix gwarantuje wydajną i bezawaryjną pracę swoich urządzeń, bardzo łatwych w obsłudze. I Ty musisz je mieć!

Nazwa: INTERNETOWA HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA

Adres: SŁOWIAŃSKA 6 75-846 KOSZALIN

Adres www: www.segway-lodz.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12