brak zdjęcia

Profesjonalne badania środowiska pracy w firmach

Oferta przedsiębiorstwa o nazwie Laboratorium Badań Środowiskowych Pachorek-Jurowska kierowana jest do zakładów pracy, firm, instytucji i innych klientów zainteresowanych przeprowadzeniem profesjonalnych i skutecznych badań środowiska pracy. Opisywany usługodawca dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz zatrudnia wykwalifikowany personel, który wykonuje dokładne pomiary drgań, natężenia oświetlenia oraz wielu innych czynników wpływających na jakość i bezpieczeństwo pracy. Duże doświadczenie zawodowe sprawia, że pomiary drgań oraz wszystkie inne badania są wykonywane w sposób bardzo profesjonalny i dokładny.

Nazwa: Laboratorium Badań Środowiskowych Pachorek-Jurowska Sp. J. Jadwiga Pachorek, Katarzyna Jurowska

Adres: Grabowa 10 58-200 Dzierżoniów

Adres www:

brak zdjęcia

Usuwanie zanieczyszczeń z systemów wentylacji

Przedsiębiorstwo KeBo Polska jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania usługi, jaką jest dezynfekcja wentylacji i klimatyzacji. Opisywane przedsiębiorstwo posiada nowoczesny sprzęt obsługiwany przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Są oni w stanie likwidować nawet bardzo duże zanieczyszczenia, które są groźne dla zdrowia ludzkiego. Dezynfekcja wentylacji i klimatyzacji jest usługą, która jest wykonywana przez tą firmę na terenie całej Polski. Obsługiwane są zarówno firmy, instytucje, jak również wszyscy klienci indywidualni zainteresowani taką ofertą.

Nazwa: Ke-Bo Polska

Adres: Rogalskiego 10/22 03-982 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

sklejka

http://sklejkapisz.pl

Grupa Paged to firma o rozbudowanych strukturach. Jeden z jej podmiotów to producent sklejki, czyli Sklejka Pisz. Grupa Paged to gwarantowana sklejka wysokiej jakości. Ona właśnie używana jest do produkcji mebli. W strukturach Grupy Paged znajduje się jak wiadomo firma, która zajmuje się produkcją mebli i to mebli wysokiej jakości, jednak cała sklejka nie trafia wyłącznie do niej. Odbiorcami są również inni zewnętrzni klienci. Obecnie na stronie internetowej można się zapoznać z aktualną ofertą produktową. Można również pobrać ten najnowszy katalog, aby spokojnie móc zapoznać się z propozycją.

Nazwa: SKLEJKA-PISZ PAGED S.A.

Adres: Kwiatowa 1 12-200 Pisz

Adres www: http://sklejkapisz.pl

brak zdjęcia

Nowoczesne, efektywne i bezpieczne nawozy dolistne

CALDENA to firma oferująca wyłącznie sprawdzone i całkowicie bezpieczne produkty dla ogrodnictwa oraz rolnictwa. Tylko u nas możesz nabyć nawozy dolistne, adiuwanty, mikrogranulaty, mikroelementy i inne preparaty z serii AGRAVITA, wspierające prawidłowy wzrost plonu. Jeśli jesteś plantatorem, wiesz jakie to ważne. W swoim działaniu kierujemy się profesjonalizmem, dlatego współpracujemy z przeróżnymi ośrodkami naukowo-badawczymi. Nasze nawozy dolistne, mikrogranulaty, mikroelementy i wszystkie inne preparaty z pewnością przyczynią się do zdrowych i obfitych plonów. Zapewniamy, że będziesz zadowolony! Sprawdź nas!

Nazwa: Caldena sp. z o.o. sp. k.

Adres: Grudziadzka 110-114/ 104 87-100 Torun

Adres www:

brak zdjęcia

Profesjonalne fotografie reklamowe

F4Studio to firma, której główną specjalizacją jest fotografia reklamowa. Opisywane przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zdjęć produktów oraz innych rodzajów fotografii, których zadaniem jest reklamowanie konkretnej marki, produktów lub usług. Dodatkowo pracownicy zatrudnieni w tej agencji zajmują się wykonywaniem zdjęć związanych z modą. Dzięki ich wysokim kwalifikacjom i dużemu doświadczeniu oferowana jest profesjonalna fotografia reklamowa. Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje nie tylko robienie zdjęć, ale również przygotowanie pomysłu, wybór modeli, stylistów oraz zapewnienie odpowiednich warunków do robienia zdjęć.

Nazwa: Łukasz Radzięta F4 STUDIO

Adres: Gromadzka 46 30-719 Kraków

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

U nas można zrobić odbitki przez internet

FotoLaser Laboratorium fotograficzne zajmuje się wywoływaniem zdjęć. Należy zarejestrować się na naszej stronie i zgłosić zlecenie. W każdej chwili mogą państwo sprawdzić status swojego zlecenia. U nas można zamówić odbitki przez internet o każdej porze. Płatności dokonywane są za pośrednictwem naszej strony. Wszystko odbywa się w jednym miejscu i o każdej porze mogą Państwo dokonać zlecenia. U nas wykonacie odbitki przez internet o każdej porze. Używamy najlepszych materiałów znanych producentów. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Mamy jedną z najlepszych ofert cenowych na rynku. Zapraszamy do wyrabiania zdjęć u nas.

Nazwa: Laboratorium Fotograficzne PHOTO-LABS Danuta Zaczkowicz

Adres: Reja 2 47-224 Kędzierzyn Koźle

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Mamy bardzo dobre auto folie na szyby.

Firma Euro Film Folie Okienne mieści się w Poznaniu, przy ul. Pilicka 3. Naszym klientom oferujemy folie samochodowe i okienne. Wszystkie nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Mamy do zaoferowania Państwu bardzo dobrej jakości auto folie. Wykonają tę usługę nasi fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nakładaniu foli na szyby samochodowe. Znajdą Państwo u nas usługi takiego typu, jak: przyciemnianie szyb, termoizolację oraz prowadzimy dystrybucję foli. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach. Mamy bardzo dobrej jakości auto folie. Również dzielimy się naszą wiedzą z partnerami biznesowymi.

Nazwa: EURO FILM Folie Okienne Jagna Łunkiewicz

Adres: ul. Pilickiej 3 60-401 Poznań

Adres www:

brak zdjęcia

Dom pachnący świeżością i kwiatami

Dzisiejsze domy urządzamy tak, żeby łatwo było utrzymać je w czystości. Nowoczesne meble i sprzęty AGD udaje się bez problemu czyścić dostępnymi na rynku preparatami. Bardziej uporczywy brud zwalczymy profesjonalnymi preparatami chemii gospodarczej, których dystrybucją zajmuje się firma Kala z Legnicy. W swojej ofercie ma nie tylko profesjonalną chemię gospodarczą, ale także zapachy do domu, w postaci profesjonalnych olejków zapachowych do łazienek i pomieszczeń, tworzonych na bazie perfum oraz odświeżacze powietrza w aerosolu. Olejki neutralizują nieprzyjemne zapachy i dezynfekują, są nietoksyczne i nie uczulają. Kala proponuje także innego rodzaju zapachy do domu. Są to wysokiej jakości odświeżacze 3 w 1 Air Blitz, które odświeżają i neutralizują nieprzyjemne zapachy, zastępując je nutą świeżości, kwiatów czy perfum.

Nazwa: Kala Krzysztof Strzelecki

Adres: Wrocławska 294 59-220 Legnica

Adres www:

brak zdjęcia

Sprzedaż odczynników chemicznych dla laboratoriów

Oferta Grupy Alchem kierowana jest do wszystkich zainteresowanych laboratoriów badawczych, naukowych oraz instytucji nadzoru. W asortymencie tej firmy można znaleźć wiele elementów wyposażenia takich jak odczynniki chemiczne, sprzęt do dozowania, podgrzewania, przechowywania próbek, itp. Wszystkie sprzedawane wyroby charakteryzują się bardzo dużą trwałością i odpornością na działanie środków chemicznych. Warto dodać, że opisywane przedsiębiorstwo bardzo szybko realizuje zamówienia klientów i posiada szeroką sieć punktów sprzedaży. Dzięki temu odczynniki chemiczne i wszystkie inne produkty docierają do klientów z całej Polski.

Nazwa: Alchem Grupa Sp. z o.o.

Adres: Polna 21 87-100 Toruń

Adres www: www.segway-lodz.pl

usługi logistyczne

http://www.promont.eu/index.php?section=logistyka&language=PL

Firma nosząca nazwę Promont powstała w 1996 roku, więc posiada wieloletnie doświadczenie branżowe i świadczy usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Prezentowana firma dysponuje terminalem logistycznym, w którym znajdują się magazyny oraz powierzchnie biurowe, które mogą być wynajmowane przez klientów. Dostępna jest również przestrzeń magazynowa, w której można przechowywać żywność oraz inne produkty wymagające niskich temperatur. Usługi logistyczne świadczone przez prezentowaną firmę obejmują również profesjonalny transport krajowy i zagraniczny różnych rodzajów towarów. Nowoczesny sprzęt umożliwia tej firmie świadczenie usług najwyższej jakości.

Nazwa: PPMB PROMONT Sylwester Baradziej

Adres: Metalowa 3 43-100 Tychy

Adres www: http://www.promont.eu/index.php?section=logistyka&language=PL

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12