audyt podatkowy

http://a-rt.pl/podatki/audyt-podatkowy/

Przestrzeganie regulacji podatkowych stanowi jeden z obowiązków każdego przedsiębiorcy. Niestety poziom skomplikowania przepisów oraz ilość zmian wprowadzanych każdego roku znacznie komplikują wywiązanie się z tego obowiązku. Firmy rozbudowują działy księgowe jednak tylko w wyjątkowych wypadkach posiadają specjalistów z wysokimi kompetencjami w dziedzinie podatków. Kancelaria podatkowa Art poza typowymi usługami wykonuje również audyt podatkowy. W czasie audytu dokładnej analizie podlega firmowa dokumentacja źródłowa. Analizowane są księgi rachunkowe, umowy handlowe oraz faktury wystawiane i otrzymywane przez firmę. Audyt podatkowy obejmuje również wewnętrzne procedury księgowe i podatkowe. Wykrycie nieprawidłowości przed kontrolą skarbową oraz wprowadzenie działań naprawczych umożliwia uniknięcie kosztownych kar podatkowych. Dokładny audyt jest zalecany szczególnie w przypadku firm występujących o znaczne zwroty w podatku VAT. Urzędy skarbowe szczególnie dokładne kontrolują takie wnioski.

Nazwa: ART RYNKOWSKA, KOSIERADZKI, PIEKARZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Adres: Bukowińska 24A lok. 83 02703 Warszawa

Adres www: http://a-rt.pl/podatki/audyt-podatkowy/

druki ścisłego zarachowania warszawa

http://drukarniaaria.pl/druki-ścisłego-zarachowania-kody-kreskowe

Drukarnia Aria cieszy się bardzo dużą popularnością, przede wszystkim z uwagi na atrakcyjne ceny oraz na szeroki wybór nowoczesnych usług, które świadczymy. Działamy na rynku już od roku 1992 i wytwarzamy dla naszych klientów między innymi druki ścisłego zarachowania - Warszawa. Posiadamy także dostęp do technologii, która pozwala nam wzbogacań wydruki metalicznymi foliami, a także wykonywać druk UV, który cieszy się coraz większą popularnością. Nasi liczni klienci mogą liczyć nie tylko na druki ścisłego zarachowania - Warszawa, ale również na artykuły takie jak ulotki, foldery i eleganckie zaproszenia.

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNO-HANDLOWE ARIA K. ZAŁUSKA, P. IZDEBSKI s.c.

Adres: Juliusza Konstantego Ordona 3 01-237 Warszawa

Adres www: http://drukarniaaria.pl/druki-ścisłego-zarachowania-kody-kreskowe

krążek do usuwania kleju

http://www.troton.pl/krazek-do-usuwania-kleju-z-adapterem/

Przedsiębiorstwo Troton cieszy się ogromną popularnością na terenie naszego kraju, ponieważ już od lat uważany jest za najlepszego dostawcę wysokiej jakości lakierów samochodowych. Troton posiada nowoczesny zakłada produkcyjny, dzięki któremu wytwarzać może między innymi łatwe w aplikacji lakiery akrylowe. Do sprzedawanych przez nas produktów zaliczone mogą zostać również akcesoria takie jak na przykład krążek do usuwania kleju, który odznacza się szczególnie wysoka funkcjonalnością. Oczywiście wspomniany krążek do usuwania kleju jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, zupełnie jak gąbka do pasty polerskiej.

Nazwa: TROTON SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Adres: Ząbrowo 14A 78-120 Gościno

Adres www: http://www.troton.pl/krazek-do-usuwania-kleju-z-adapterem/

Wynajem odzieży ochronnej

rental odzieży ochronnej

W naszym nowoczesnym przedsiębiorstwie zajmujemy się świadczeniem usług związanych z wynajmowaniem specjalistycznej odzieży ochronnej. Rental odzieży ochronnej, którym zajmuje się RENTHOFF Textil Management pozwala Państwu na wynajem dopasowanych do indywidualnych potrzeb ubrań roboczych. Dostępny w bardzo przystępnej cenie rental odzieży ochronnej nie jest jednak jedynym zajęciem naszej firmy. Naszym klientom oferujemy również profesjonalnych serwis dostarczonej nam uszkodzonej odzieży specjalistycznej. RENTHOFF Textil Management cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów i zawsze stawia przede wszystkim na wysoka jakość obsługi klienta. Współpracujemy ze specjalistami wykonującymi usługi prania, a stosowane przez nich detergenty nie podrażniają skóry.

Nazwa: RENTHOFF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ TEXTIL MANAGEMENT SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: MIERZEJA WIŚLANA 11 30-732 KRAKÓW

Adres www: https://renthoff.pl/

http://centrumuslugczyszczenia.pl/mycie-dachow/

Renowacje i oczyszczanie poszyć dachowych

Profesjonalne i dokładne mycie zewnętrznych powierzchni budynków mieszkalnych czy przemysłowych i biurowych to jedna z domen dla firmy Centrum Usług Czyszczenia, oferującej prace, realizowane z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń, najczęściej wykorzystujących wodę pod wysokim ciśnieniem. Atrakcyjne ceny za mycie dachów (Bydgoszcz i cały region - z tego obszaru otrzymywana jest duża liczba zleceń) oraz indywidualne podejście do wyboru narzędzi do oczyszczania konkretnej powierzchni, przekonuje niezdecydowanych. Dogłębne i efektywne czyszczenie elewacji czy kostki brukowej to następne specjalności tej grupy fachowców, o ugruntowanej powierzchni, także wśród klientów, z regionu pomorskiego. Zlecone mycie dachów (Bydgoszcz) i innych powierzchni, o podobnej charakterystyce, realizowane jest sprawnie, z pomysłem i zgodnie z oczekiwaniami klientów biznesowych lub prywatnych. Podczas prac oczyszczających stosowany jest specjalny środek, uniemożliwiający szybkie, ponowne zabrudzenie poszycia dachowego.

Nazwa: CENTRUM USŁUG CZYSZCZENIA MONIKA ANTONIAK

Adres: Knieja 20 88-190 Barcin

Adres www: www.centrumuslugczyszczenia.pl

internet władysławów

https://www.sekocin.pl/internet/zasieg-internet/wladyslawow.html

Jeśli chcesz korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna technologia w pełni, z pewnością interesuje Cię najszybszy obecnie internet. Władysławów to wieś, gdzie możesz korzystać ze standardowych metod łączenia z siecią, co może nie spełniać twoich wymagań. Osobom, którym zależy na wysokiej prędkości transmisji, może nie wystarczać już zwykły internet. Władysławów to jednak miejsce, gdzie możesz uzyskać dostęp do internetu światłowodowego, za pośrednictwem naszej firmy. Nasi klienci są zadowoleni z szybkości naszego internetu, ale także z braku usterek, z czym wiąże się wysoka odporność naszego sprzętu na warunki atmosferyczne.

Nazwa: Bienia Marta, MARTEL

Adres: Sadowa 33C 05830 Walendów

Adres www: https://www.sekocin.pl/internet/zasieg-internet/wladyslawow.html

kompleksowe przeprowadzki warszawa

Najlepsze przeprowadzki

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem organizującą kompleksowe przeprowadzki. Warszawa - warto nam zaufać, ponieważ zatrudniamy najlepszą kadrę, która wie jak wszystko dobrze zorganizować. Logistyka jest naszą specjalizacją. To właśnie dzięki niej każda przeprowadzka pod naszym nadzorem kończy się powodzeniem. Zaufajcie nam, a na pewno nie pożałujecie. Zawsze wykonamy dla Was bardzo tanie, fachowe, kompleksowe przeprowadzki. Warszawa - jesteśmy w stanie przewieźć cały Wasz dobytek we wskazane miejsce, również jeżeli znajduje się w innym mieście. Jesteśmy jedną z nielicznych firm organizujących przeprowadzki międzynarodowe. Wystarczy tylko powiedzieć nam, a pomożemy Wam również załatwić materiały do pakowania wszystkich mebli i rzeczy.

Nazwa: AKSEL USŁUGI PRZEPROWADZKOWE ZBIGNIEW LAŃSKI

Adres: Dereniowa 4/85 02-776 Warszawa

Adres www: https://www.przeprowadzki-aksel.pl/

https://www.sekocin.pl/internet/zasieg-internet/wladyslawow.html

Szybki i niezawodny internet

Od wielu lat na międzynarodowym rynku biznesowym rośnie konkurencja. Mimo to przewyższamy pozostałe firmy, co naturalnie prowadzi nas do uznania siebie za najlepszą firmę. Firma Sekocin zajmuje się świadczeniem usług dostępu do telefonii VoIP. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe produkty, takie jak internet władysławów. Nasza firma dobrze opisuje słowa: kompetencje i talent, oczywiście stale rozwijamy naszą ofertę. Przede wszystkim chcemy przedstawić naszym klientom ofertę najwyższej jakości i zaprezentować najwyższy możliwy poziom. Internet władysławów to doskonały produkt, który powinien być łatwo sklasyfikowany jako charakteryzujący się jakością uznawaną przez specjalistów, którego wciąż zauważają nowi klienci. Działamy prawie od trzech lat i dzięki temu możemy wykorzystywać nasze ogromne doświadczenie w instalacji oraz w dystrybucji wysokiej jakości łącz światłowodowych. Nasi klienci cieszą się, że ulepszamy naszą ofertę. Na stronie naszego sklepu znajdziesz stałe połączenie z Internetem.

Nazwa: Bienia Marta, MARTEL

Adres: Sadowa 33C 05830 Walendów

Adres www: www.sekocin.pl

Zmiękczacze wody - w jakim calu warto je zamontować?

zmiękczacze wody wrocław

Czasami jakość wody dostarczana do naszych domów nie jest doskonała. Zauważamy to zwłaszcza w momencie, gdy widać jej mętność lub osadza się kamień w urządzeniach AGD. Bardzo często z twardością wody mają mieszkańcy korzystający ze studni. W takim momencie mogą przydać się zmiękczacze wody Wrocław, które poprawią jakość wody. Dzięki zmiękczaczom nie będziemy mieli więcej problemów z kamieniem, który osadza się nie tylko na urządzeniach, lecz również w instalacjach grzewczych. Czyszczenie z kamienia jest niezwykle trudne oraz czasochłonne. Zmiękczacze wody Wrocław usuwają z wody związki wapnia i magnezu, które tworzą tak zwany kamień oraz zapobiegają tego rodzaju niekorzystnemu osadowi. Sprawią, że również meble i elementy łazienkowe takie jak umywalki, kabiny lub baterie prysznicowe będą pozbawione kamiennego zanieczyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zmiękczaczy wody, a w przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt.

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE ALBA MAREK I IRENA BOSY SPÓŁKA JAWNA

Adres: KRZEMIENIECKA 60 A 54-613 WROCŁAW

Adres www: albaexpert.pl

worki z nadrukiem

www.le-mar.pl

Torebki reklamowe, opakowania do żywności czy różnego rodzaju worki z nadrukiem wykonane z wysokiej jakości folii to główna specjalność naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów o zróżnicowanych parametrach, dostosowanych do potrzeb klientów z różnych branż - w tym produkcyjnej i handlowej. Nasze worki z nadrukiem są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, które może być stosowane zarówno do produktów spożywczych, jak i różnego rodzaju materiałów (np. specjalne worki foliowe na materiał opałowy taki jak pellet czy węgiel). Stosujemy wyjątkowo trwałe materiały a technologia produkcji wykorzystywana w naszym zakładzie gwarantuje szczelność wszystkich kategorii opakowań. Jest to szczególnie istotne przy opakowaniach spożywczych.

Nazwa: KATOLIK DAWID P.P.H.U. LEMAR II

Adres: Chmielna 3 41250 Czeladź

Adres www: www.le-mar.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12