brak zdjęcia

Dellner Components - profesjonalne podwykonastwo

Dellner Components oferuje swoich klientom profesjonalne usługi produkcyjne, w skład których wchodzi kompleksowe podwykonawstwo, obróbka metali, montaż mechaniczny i zarządzanie procesami produkcji. Dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo. Dotrzymujemy ustalonych terminów i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Zdecyduj się na sprawdzone i ekonomiczne podwykonawstwo. Przekonaj się o skuteczności naszej firmy, dzięki galerii zakończonych realizacji oraz pozytywnych opiniach klientów.

Nazwa: DELLNER COMPONENTS SP Z O. O.

Adres: CHWASZCZYŃSKA 120 81-571 Gdynia

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Producent stalowych hal inwentarskich

Kobex to jedna z najlepszych polskich firm, specjalizujących się w budowie nowoczesnych hal i wiat wielkopowierzchniowych, opierających się o konstrukcje stalowe. W ofercie firmy znajdują się także hale inwentarskie, przeznaczone dla różnego rodzaju hodowców. Hale inwentarskie służą do hodowli kur i ptactwa, a także innych zwierząt hodowlanych, takich jak trzoda chlewna, bydło domowe, kozy, króliki i wiele innych. Hale inwentarskie mają nie mniej niż trzysta metrów kwadratowych powierzchni. To optymalne rozwiązanie dla średniej wielkości hodowli. Konstrukcja hal inwentarskich powstaje z mocnych dwuteowników stalowych, co zapewnia jej stabilność oraz trwałość. Najczęściej stosuje się najtańsze i bardzo wytrzymałe rozwiązanie, jakim jest prosty, dwuspadowy dach, doskonale sprawdzający się w polskim klimacie. Wymiary budynków, jak również ich wyposażenie (drzwi wejściowe, okna, rodzaj obudowy, doprowadzone instalacje z paszą itd.) różnią się w zależności od wielkości hodowli i od tego, jakie zwierzęta są w niej hodowane.

Nazwa: FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA KOBEX

Adres: Kamień Błonie 43A 36-053 Kamień

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Dokładne wagi na wózku widłowym

Waga jest niezwykle ważnym parametrem. Posługujemy się nim w wielu przypadkach, ale szczególne znaczenie ma wszędzie tam, gdzie na jej podstawie dochodzi do rozliczeń pomiędzy kontrahentami, lub firmą a jej klientem. Największymi odbiorcami naszych wag są więc różnego rodzaju magazyny, spedycja, a także branża wydobywcza. Nasza oferta bogata jest zatem w wagi do ładowarek, dla leśnictwa, dla kolei, a także wagi do wózków widłowych. Wieloletnie doświadczenie w branży i dbałość o odpowiednią dokładność montowanych wag sprawiają, że posiadamy ogromne grono zadowolonych z naszych usług firm. Zawdzięczamy to elastyczności polegającej na dokładnym dostosowaniu wag, do potrzeb naszych klientów. Jeśli więc potrzebne ci są niezawodne wagi do wózków widłowych lub innego rodzaju maszyn i urządzeń, skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy wagę zgodną z twoimi oczekiwaniami i formalnymi wymaganiami. Wszystkie nasze wagi są certyfikowane i posiadają niezbędne dokumenty dopuszczające je do użytku w obrocie handlowym.

Nazwa: Tamtron S.A.

Adres: Sobocińskiego 19A 40-687 Katowice

Adres www:

brak zdjęcia

Sprawdzona firma wypożyczająca zagęszczarki

Niemal każda inwestycja wymaga zagęszczenia terenu, by inwestycja mogła dojąć do skutku. Firma CRAMO ma bogatą ofertę różnego sprzętu w tym zagęszczarki, wypożyczalnia to rozwiązanie dla małych firm. Wszystkie maszyny są sprawne, a pracownicy firmy doradzą w wyborze najodpowiedniejszej. Firma od wielu lat prowadzi wypożyczalnię sprzętu budowlanego dzięki czemu wypracowała sobie wysoką pozycję wśród tego typu przedsiębiorstw. Różnej wielkości zagęszczarki (wypożyczalnia) to rozwiązanie dla firm różnej wielkości. Niezależnie od tego czy wykorzystywane będą do stabilizacji gruntu pod chodnik, trawnik, czy drogę spełniają oczekiwania. W ofercie znajdują się zarówno małe ręczne, jak i duże z rewersem pozwalające na stabilizację gruntu pod najbardziej złożone inwestycje. Firma CRAMO to sprawdzona mająca wieloletnie doświadczenie na rynku wypożyczalnia, które pozwala oferować sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.

Nazwa: Cramo Sp. z o.o.

Adres: Puławska 405 02-805 Warszawa

Adres www:

brak zdjęcia

Zamów tu już teraz pomiary natężenia oświetlenia!

MKWENT to firma, która wykonuje pomiary natężenia oświetlenia od wielu lat. Jest ceniona za solidność i profesjonalizm. Czynności te realizują tu doświadczeni specjaliści. Ludzie pełni pasji i odpowiedzialności. Te pomiary natężenia oświetlenia są rejestrowane za pośrednictwem nowoczesnych maszyn. To urządzenia na światowym poziomie. Podmiot ten jako jeden z niewielu w kraju ma je w swoim parku maszynowym. To gwarantuje, że wykonane pomiary dadzą prawidłowe wyniki. Jednostka ta w cenie swojej usługi zapewnia również sporządzenie analitycznego sprawozdania z przeprowadzonej pracy. Wskazuje również kontrahentom, jakie nieprawidłowości zostały wykryte.

Nazwa: Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT Marek Kobosko

Adres: Marsa 13 04-202 Warszawa

Adres www:

brak zdjęcia

Najlepsze agregaty prądotwórcze na rynku

Obecnie niemal każde urządzenie działa przy użyciu prądu. W takiej sytuacji musimy mieć zasilanie, aby z niego skorzystać. Niemniej jednak niekiedy nie jest to możliwe. Wówczas jedynym rozwiązaniem mogą być generatory prądotwórcze, które znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy. Znajdziesz tutaj tak generatory prądotwórcze przenośne, jak i stacjonarne, a więc każdy z was powinien być zadowolony. Gwarantujemy, że każdy nasz produkt jest w stu procentach bezpieczny, a do tego łatwy w obsłudze. Oczywiście posiadają one wszelkie niezbędne normy i atesty. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie i zakupów. Na pewno nie zawiedziesz się na naszych generatorach.

Nazwa: Modern Trade s.c.

Adres: CYGANA 3 45-131 OPOLE

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Obróbka metali CNC już dzisiaj w niskiej cenie!

SKRAW - SERWIS to firma, która znana jest w polskiej, jak i zagranicznej branży przemysłowej. Dostarcza najbardziej innowacyjne usługi, ukierunkowane na przetwarzanie zaawansowane surowców. Jedną z jej profesji jest obróbka metali cnc. Jej wykonanie jest tu procesem wieloetapowym, zawsze dobrze zorganizowanym. Tutejsi specjaliści mają w tej dziedzinie duże doświadczenie. To sprawia, że obróbka metali cnc jest świadczona bardzo precyzyjnie. Podmiot ten ustawicznie poszerza również swój park maszynowy. Jego zasoby to gwarancja terminowego wykonywania tu każdego zlecenia. Wszystko jest wreszcie dostępne tu w niskiej cenie.

Nazwa: "SKRAW-SERWIS" Łukasz Zglinicki

Adres: Strumykowa 1 87-640 Czernikowo

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Specjalistyczne części do ciągników

Proponujemy Państwu specjalistyczne części do ciągników Renault. Profesjonalne rozwiązania zapewnią długi i bezproblemowy okres użytkowania każdego urządzenia. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych i pewnych rozwiązań - serdecznie zapraszamy. Bieżąca znajomość potrzeb rynku pozwala nam na proponowanie idealnych produktów, jak części do ciągników Renault. Nasi specjaliści służą pomocą i radą w doborz sprzętu. Serdecznie zachęcamy do poznania wszelkich szczegółów na www.sklep.ambrozy.com.pl Gwarantujemy zadowolenie z jakości sprzętu, a także miłej i solidnej obsługi każdego klienta. Zapraszamy już dziś!

Nazwa: AMBROŻY SP. Z O. O.

Adres: Namysłowska 21 56-420 Bierutów

Adres www: www.segway-lodz.pl

waga samochodowa

http://automatyka-serwis.com.pl/pl/wagi-samochodowe

Firma nosząca nazwę Automatyka Serwis zajmuje się produkcją oraz sprzedażą urządzeń takich jak na przykład waga samochodowa czy też kolejowa lub przemysłowa. W asortymencie dostępne są również wysokiej jakości wagi automatyczne. Wszystkie urządzenia produkowane przez prezentowaną firmę posiadają wysoką jakość, trwałość oraz pokazują wskazania z bardzo dużą dokładnością. Firma posiada nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki któremu każda waga samochodowa oraz inne urządzenia są trwałe i wydajne. Warto dodać, że w ofercie można również znaleźć oprogramowanie oraz akcesoria wagowe.

Nazwa: Automatyka Serwis E.Majdański Sp.J.

Adres: Słoneczna 9 Police 72-010

Adres www: http://automatyka-serwis.com.pl/pl/wagi-samochodowe

brak zdjęcia

spawarka inwertorowa w przystępnej cenie

Firma Consulting SK zajmuje się dystrybucją sprzętu spawalniczego najwyższej jakości. W platformie zamówień internetowych dostępne są takie urządzenia jak spawarka inwertorowa, urządzenia do obróbki metalu oraz agregaty prądotwórcze. Firma oferuje urządzenia najlepszych producentów, a każdy zakup może być indywidualnie konsultowany. Na każde urządzenie, czy będzie to spawarka inwertorowa, czy maszyna do frezowania można uzyskać korzystny rabat. Firma jest znana z elastycznych form współpracy, dlatego z jej oferty korzystają zarówno właściciele warsztatów metalurgicznych, jak i duże fabryki oraz przedsiębiorstwa.

Nazwa: CONSULTING SK KAZIMIERCZUK WOJCIECH

Adres: UL. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 7 59-600 Lwówek Śląski

Adres www:

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2