części do pługów

https://sklep.agro-plus.com.pl/category/poettinger-plugi

Firmą, która za pośrednictwem własnego sklepu internetowego zajmuje się sprzedażą oryginalnych części zamiennych, jest Agro-Plus. Swoją działalność wspomniana firma rozpoczęła w 2002 roku i od tamtej pory zdążyła zbudować sobie solidną pozycję na rynku, będąc tym samym przodującym dealerem marek sprzętu rolniczego. W bogatym, a przy tym dość szerokim i urozmaiconym asortymencie, jaki to ma do zaoferowania Agro-Plus, możemy znaleźć np. części do pługów, ciągników oraz wielu innych maszyn rolniczych. Oferta handlowa prezentowanej firmy jest regularnie poszerzana, a dokładniej mówiąc, są do niej wprowadzane coraz to nowsze produkty. Dzięki wspomnianej kwestii jest ona w stanie wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Poza tym zarówno wymienione części do pługów, jak i pozostałe oryginalne części zamienne do ciągników oraz innych maszyn rolniczych, zostały wyprodukowane przez doświadczone i sprawdzone firmy. Stąd też mamy do czynienia z wydajnymi, skuteczny mi i niezawodnymi produktami.

Nazwa: Kulpanowski Michał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AGRO-PLUS"

Adres: Bogate 68 06-300 Przasnysz

Adres www: https://sklep.agro-plus.com.pl/category/poettinger-plugi

Nowe, jak i używane dzwigi na sprzedaż

dzwigi na sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy wszystkie osoby szukające profesjonalnych dźwigów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w te branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą państwo dzwigi na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie. To co nas wyróżnia od naszej konkurencji to przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych przez nas sprzętów. Nasza szeroka oferta dźwigów fabrycznie nowych,używanych oraz maszyn budowlanych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdujące się w naszym asortymencie dzwigi na sprzedaż pochodzą od czołowych producentów z tej branży, dzięki czemu gwarantujemy państwu ich najwyższą jakość oraz bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Nazwa: EUROPOLIFT SP Z O O

Adres: Latonice 59 09-120 Latonice

Adres www: http://europolift.pl/

nakrętki trapezowe sześciokątne stalowe

https://e-srubytrapezowe.pl/31-nakretki-trapezowe-6-cio-katne

Polmech jest firmą, która w swojej codziennej pracy wykorzystuje innowacyjną technologie, dzięki czemu możemy Wam zaproponować najróżniejszego rodzaju nakrętki trapezowe sześciokątne stalowe i śruby trapezowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy dopasują ofertę według Waszych potrzeb. Nakrętki trapezowe sześciokątne stalowe podzielone są na prawą oraz lewą i z powodzeniem możecie je stosować przy najróżniejszego rodzaju śrubach trapezowych. Warto je wykorzystywać przy najróżniejszego rodzaju urządzeniach, dzięki czemu śruby będą się pewnie i solidnie trzymać, gwarantując dobry ucisk w maszynie.

Nazwa: IGNATOWICZ PIOTR POLMECH

Adres: ks. Prałata Bernarda Gadego 4 47-400 Racibórz

Adres www: https://e-srubytrapezowe.pl/31-nakretki-trapezowe-6-cio-katne

gas filling machine 

zigler.eu

W branży spożywczej czy chemiczne stosowane są różnego rodzaju aerozole oraz pojemniki napełniane sprężonym gazem czy innymi substancjami. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży maszyn i linii produkcyjne do wykonywania tego rodzaju działalności. W naszej ofercie można m.in. znaleźć zaawansowaną maszynę do wtłaczania gazu do różnego rodzaju pojemników (gas filling machine) oraz dodatkowe elementy (np. stół podawczy czy sorter), który umożliwia stworzyć całościową linię produkcyjną do napełniania pojemników z aerozolem. Każde urządzenie do wtłaczania gazu (gas filling machine) składa się z bardzo solidnych komponentów i gwarantuje możliwość intensywnej eksploatacji. Nasza firma oferuje także szereg innych rozwiązań technologicznych dla branży przemysłowej. Wśród nich są profesjonalne urządzenia pomiarowe - m.in. do kontroli ciśnienia czy zacisku określonych rodzajów pojemników (głównie z aerozolem, ale także różnego rodzaju opakowań szklanych z zastosowaniem tzw. atomizerów).

Nazwa: ZIGLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BRACI GUTMANÓW 7 43-600 JAWORZNO

Adres www: zigler.eu

brak zdjęcia

Wózki widłowe na sprzedaż i wynajem

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są różnego rodzaju wózki widłowe, wykorzystywane do wykonywania różnego rodzaju prac magazynowych. Dysponujemy dwiema kategoriami maszyn. Są to wózki widłowe o klasycznym napędzie spalinowym lub też pojazdy elektryczne o dobrych parametrach. W każdej kategorii znajduje się kilka modeli - zarówno standardowych wózków paletowych, jak i bardziej specjalistycznych rozwiązań (takich jak np. wózki wysokiego składowania, podnośnikowe, do kompletacji zamówień, do pracy w wąskich korytarzach). Oferujemy pojazdy o bardzo solidnych parametrach, wykonane z dobrych części i podzespołów. Wózki oparte są na nowoczesnych technologiach i dają możliwość długotrwałej i intensywnej eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie oferowane przez naszą firmę maszyny i urządzenia są objęte solidnymi gwarancjami i oferowane na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych.

Nazwa: EMTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: WŁOCŁAWSKA 147-157 87-100 Toruń

Adres www:

żurawie poznań

http://promajacekdaniel.com

Przeznaczone do montażu na podłożu betonowym bądź stalowym, stacjonarne żurawie (Poznań) oferowane są zainteresowanym podmiotom gospodarczym przez firmę Proma. Omawiany sprzęt dla oczyszczalni ścieków czy dla pompowni, proponowany jest ponadto w wersjach przenośnych, materiały wykorzystywane do ich produkcji są kwasoodporne i ocynkowane, co dodatkowo pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość. Stacjonarne żurawie (Poznań) okazują się niezawodne podczas eksploatacji pomp w przepompowniach, jak i podczas szeregu prac instalacyjnych. Omawiany zakład dostarcza też na rynek jakościowe wciągarki bramowe i prowadnice.

Nazwa: PROMA - JACEK DANIEL

Adres: Słoneczna 33 60-286 Poznań

Adres www: http://promajacekdaniel.com

http://www.instant.com.pl/pl/categories/podnosniki-podesty-masztowe.htm

Podstawowe zastosowanie podestów masztowych

Wieloletnie prowadzenie przez nas działalności pozwala na rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klientów. Wśród szerokiej oferty udostępniamy podesty masztowe, które można zakupić lub wynająć. Jedną z naszych propozycji jest podest masztowy z wysięgiem bocznym. Wyjątkowo wąska konstrukcja nie wymaga dużej ilość miejsca, dlatego sprawdzi się również w niewielkich przedsiębiorstwach produkcyjnych. Urządzenie jest wyposażone w system mający na celu zabezpieczenie przed ewentualnymi nierównościami. Podesty masztowe tego rodzaju posiada system bezpieczeństwa o rozbudowanej technologii. Model MB 26 J jest szeroki na 1 metr i wysoki na blisko 2 metry. Maksymalny udźwig wynosi 215 kg. Podesty masztowe są idealne do wykonywania prac na wysokościach z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto, zachowany jest komfort pracy. Urządzenia, które oferujemy możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce.

Nazwa: INSTANT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kłobucka 10 02-699 Warszawa

Adres www: instant.com.pl

brak zdjęcia

Kurs na instruktora nauki jazdy organizowany przez Grupę ATC

Nauka jazdy to bardzo odpowiedzialna dziedzina dlatego, że kierowca powinien być odpowiedzialny prowadząc samochód, który być może narzędziem zabicia innej osoby. Niestety we współczesnym świecie niejednokrotnie przekonujemy się, jak łatwo zabić różnych ludzi przy pomocy samochodu, choć oczywiście chodzi tutaj przede wszystkim o nieumyślne zabicie w wypadku spowodowanym po prostu brakiem umiejętności i brawurą kierowcy. Aby należycie przygotować kierowców, konieczni są też charyzmatyczni instruktorzy nauki jazdy. Jednak oni sami również muszę nauczyć się uczenia innych i pomoże im w tym kurs na instruktora nauki jazdy, który będzie mógł zapewnić im odpowiednie kompetencje zawodowe. Kurs na instruktora nauki jazdy organizowany jest przez Grupę ATC.

Nazwa: ATC S.C. WOJCIECH KACZMAREK,IRENA KACZMAREK,DANIEL KACZMAREK

Adres: LIPOWA 1 63-800 GOSTYŃ

Adres www:

dzierżawa ekspresów

http://www.tchibodlafirm.pl

Oferowana przez nas dzierżawa ekspresów to wybór nie mający sobie równych. Ekspres do kawy jest w Twoim biurze bardzo potrzebnym urządzeniem. Zarówno pracownicy, jak i goście Twojej firmy lubią łyk małej czarnej. Mamy bogaty asortyment kawy o mniej i bardziej intensywnym aromacie. Oferujemy najlepsze gatunki kawy znanych marek. Naszą ofertę dedykujemy najbardziej wymagającym smakoszom kawy. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Tchibo Coffee Service zapewnia kompleksową obsługę, do której należy naprawa oraz wymiana i serwisowanie ekspresów do kawy. Skorzystaj z naszej propozycji wydzierżawienia lub zakupienia przelewowego czy ciśnieniowego ekspresu do kawy. Wszystkie ekspresy pochodzą od renomowanych producentów. Dzierżawa ekspresów do kawy bardzo ułatwi funkcjonowanie Twojej firmy. Aromatyczna i pobudzająca kawa to napój, którego wspólne degustowanie ma korzystny wpływ na atmosferę w pracy. Przerwa na kawę w miłym gronie wpływa pozytywnie na wydajność w pracy. Pracownicy po filiżance kawy są pobudzeni i mają więcej energii.

Nazwa:

Adres:

Adres www: http://www.tchibodlafirm.pl

brak zdjęcia

Cenione chłodnie owocowe w ofercie firmy LODOS

Firma Lodos to krajowy lider w produkcji nowoczesnych systemów chłodniczych, przeznaczonych także do profesjonalnych zastosowań przemysłowych. W ofercie firmy znajduje się także budowa chłodni owoców. To rozwiązanie zarówno dla firm krajowych jak i takich, które zajmują się importem owoców z krajów Ameryki Południowej i Afryki a także z południa Europy. Przykładem mogą być banany, które są sprowadzane przede wszystkim z Ameryki Środkowej i Południowej. Aby nie rozwinęły się w czasie transportu, przewożone są w specjalnych chłodniach. Także już po dotarciu na teren Polski muszą być przechowywane w warunkach chłodniczych, co hamuje ich rozwój i dojrzewanie. Dlatego tak ważne jest budowa chłodni owoców, ze skutecznym systemem klimatyzacji, znacznie obniżającym temperaturę i zapewniającym właściwą wilgotność. Dopiero w chwili skierowania bananów do sprzedaży, mogą one przestać być chłodzone, dzięki czemu zaczynają uzyskiwać piękny, żółty kolor i lepszy, bardziej dojrzały smak a także inną konsystencję swojego wnętrza.

Nazwa: Andrzej Kosewski LODOS-ZAKŁAD USŁUG CHŁODNICZYCH

Adres: Konstruktorska 6 02-673 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2