brak zdjęcia

Obowiązkowe szkolenia BHP dla firm

Obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa jest zapewnienie odpowiednich warunków pracy, a co za tym idzie, obowiązkowe szkolenia BHP. Śląskie - województwo uznawane za region typowo przemysłowy - wypełnione jest przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność w różnych branżach. Konieczne jest więc stworzenie optymalnych i bezpiecznych warunków pracy, a więc zorganizowanie odpowiednich pakietów szkoleń BHP. Pierwszym zadaniem jest oczywiście wstępne szkolenia BHP. Śląskie przywiązuje szczególną wagę do szkoleń na stanowisku pracy, których celem jest uświadomienie pracownikowi przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nazwa: BHP „INKA” BOGDAN SZANIAWSKI

Adres: GAŁCZYŃSKIEGO 21/7 41-215 SOSNOWIEC

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

Przez obcokrajowców język polski jest uznawany za bardzo trudny i trudno się temu dziwić. Wszak wszelkie znaki polskie na pewno nie ułatwiają im zadania. W związku z tym powstała nasza szkoła, gdzie każdy może się podszkolić, zapisując się na korepetycje z polskiego. Piaseczno to miasto, gdzie znajduje się nasza placówka, a więc w głównej mierze zapraszamy ludzi z okolic. Jesteśmy przekonani, że nasze korepetycje z polskiego (Piaseczno) pomogą ci nauczyć się naszego rodzimego dialektu. Przekonasz się, że nawet tak trudnego języka jesteś się w stanie nauczyć. Nasi lektorzy zadbają o to, abyś posiadł niezbędną wiedzę.

Nazwa: IMPERIUM WIEDZY DANUTA DEMBOWSKA KAMASZEWSKA

Adres: WAŁBRZYSKA 15 M 728 02-739 WARSZAWA

Adres www:

http://www.altea-poznan.pl/

Współpraca, zaufanie i wspaniałe wyniki

Terapie psychologiczne są prowadzone w wielu punktach naszego kraju przez firmy, które chcą w ten sposób pomóc ludziom. Posiadają one wykwalifikowanych specjalistów i doskonałe przygotowanie. Jedną z takich firm jest poznańska Altea. Każdy dobry psycholog Poznań prowadzi terapię w kilku etapach, z których pierwszym jest rozpoznanie dolegliwości i zalecenie rodzaju leczenia. Altea prowadzi terapię grupową, indywidualną, dla dorosłych, młodzieży i dzieci. dobry psycholog Poznań osiąga wyśmienite rezultaty, ale podczas zajęć leczniczych jest potrzebna współpraca I wzajemne zaufanie. Zapraszamy do Altea.

Nazwa: ADAM ZAJĄCZKOWSKI OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII

Adres: AUGUSTYNA SZAMARZEWSKIEGO 17 60-514 Poznań, woj. WIELKOPOLSKIE

Adres www: www.altea-poznan.pl

wyposażenie sali gimnastycznej

http://insgraf.pl/404-swietlica-ruchowa-i-w-f

W obliczu słabnącego zainteresowania lekcjami wychowania fizycznego wśród uczniów, szkoły usiłują dbać o atrakcyjne wyposażenie sali gimnastycznej. Nowy, bezpieczny sprzęt jest wizualnie przyjemny i zachęca do wypróbowania własnych sił. Polskie szkoły cierpią niejednokrotnie na brak nowoczesnych sprzętów, co spowodowane jest stałym niedofinansowaniem edukacji sportowej. Na szczęście powoli się to zmienia, pojawiają się nowe możliwości zdobywania środków, w związku z czym szkoły ochoczo inwestują w wyposażenie sali gimnastycznej. Firma Insgraf zapewnia kompleksowe wyposażenie szkolnych sal sportowych.

Nazwa: Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.

Adres: Graniczna 46 93-428 Łódź

Adres www: http://insgraf.pl/404-swietlica-ruchowa-i-w-f

brak zdjęcia

Patent można mieć bez zbędnych formalności!

Każdy wynalazca wie, że by uzyskać patent na nawet najdoskonalszy wynalazek, należy spełnić szereg wymogów formalnych, jakie stawia prawo własności intelektualnej w polskim państwie. Dla wielu jest to procedura zaawansowana i ciężka. Teraz jednak można z łatwością to zmienić. Wystarczy, że powierzymy te sprawy prawnikom z Kancelarii Prawnej BrandPat. To najlepsi fachowcy na rynku, którzy od lat działają w tej profesji. Patent uzyskują skutecznie i szybko. To zasługa tego, że zawsze tworzą doskonałe dokumentacje tego, co wprowadził na rynek twórca. Za swoje zaś usługi firma ta pobiera rozsądne wynagrodzenie.

Nazwa: BRANDPAT KANCELARIA RZECZNIKÓW PATENTOWYCH CHLEBICKA CZYŻ GAŁĄZKIEWICZ ZIÓŁKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA

Adres: HOŻA 29/31 00-521 WARSZAWA

Adres www:

brak zdjęcia

Nowoczesne centrum z salami szkoleniowymi do wynajęcia

Szukając sal szkoleniowych i konferencyjnych w Warszawie, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na ofertę Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Pofabryczny budynek, położony na Pradze, to obecnie nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzą sale konferencyjny, multimedialne, aule i inne pomieszczenia, które mogą pomieścić nawet do 400 osób. Wynajem sal szkoleniowych warszawa pozwala na zorganizowanie zarówno spotkań w niewielkim gronie, jak też wykładów czy szkoleń firmowych. Na terenie budynku jest barek, restauracja, można też zamówić catering. Wynajem sal szkoleniowych warszawa to gwarancja udanego szkolenia i satysfakcji uczestników.

Nazwa: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Adres: Ul. Chodakowska 19/31 03-815 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Najlepsze przedszkole spełniające wszystkie twoje wymogi!

Wakacje... To dla twojego dziecka czas odpoczynku i dobrej zabawy. Warto jednak przez ten wspaniały czas zastanowić się, jakie przedszkole wybrać, aby później nie popełnić błędnej decyzji. Jeśli nie możesz się zdecydować na którąś z placówek, koniecznie przejrzyj naszą ofertę! Nasze przedszkole wawer jest przygotowane z myślą o twoim maluchu! W naszej placówce twoje dziecko będzie czuło się jak w domu, podczas gdy ty będziesz mogła w spokoju wykonywać swoje codzienne obowiązki. Nasze przedszkole wawer to najlepsze miejsce dla twojego dziecka! Przyjdź do nas i przekonaj się że lepszej placówki nie znajdziesz!

Nazwa: ATM TOMASZ MARCIŃSKI

Adres: 27 GRUDNIA 42 04-665 WARSZAWA

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Wyjdź z nałogu

Leczenie uzależnień nie jest dziedziną, w której wygrywa się zawsze. Ale my wygrywamy bardzo często. Ośrodek Terapii Do Siebie to dyskretne i komfortowe miejsce idealnie nadające się do pracy nad sobą i wychodzenia z nałogu. Nasze leczenie uzależnień to indywidualne podejście, troskliwa opieka i fachowe porady wykwalifikowanych specjalistów. Słowem - to wszystko czego potrzebujesz, by wygrać często nierówną walkę z nałogiem. Bardzo wiele osób pokonało dzięki naszej terapii swoje słabości. Jesteśmy przekonani, że możesz do nich dołączyć. Wystarczy chcieć. My pomożemy Ci jak tylko potrafimy najlepiej.

Nazwa: Terapie Uzależnień Tomasz Duda

Adres: JANA PAWŁA II 30 lok.39 39-460 NOWA DĘBA

Adres www:

brak zdjęcia

Euro Alphabet - szkoła językowa w Lublinie

Szkoła językowa Euro Alphabet zaprasza uczniów w każdym wieku, począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na dorosłych. Szkoła organizuje lekcje w grupach, jak i indywidualne zajęcia, bądź kursy dla firm. Oferowane kursy, np. francuski lublin, skierowane są do uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Szkoła zapewnia wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycieli oraz może poszczycić się doświadczeniem i wypracowaną metodą nauczania, która jest niezwykle skuteczna i ceniona przez uczniów. Lekcje francuski lublin zapewniają satysfakcję z nauki dzięki niewielkim grupom oraz wyjątkowemu podejściu lektorów do każdego ucznia.

Nazwa: CENTRUM JĘZYKÓW EUROPEJSKICH EURO-ALPHABET KRYSTYNA WAWRZOSEK

Adres: ŚWIĘTOCHOWSKIEGO 4 20-467 LUBLIN

Adres www:

zabawki edukacyjne

www.mojebambino.pl

W każdym przedszkolu muszą być zabawki, które są przystosowane dla przebywających tam dzieci i jest to zrozumiale. Niemniej jednak musimy podkreślić, że wyposażenie większości przedszkoli w naszym kraju w tym zakresie jest bardzo słabe. I bynajmniej nie chodzi tutaj o ilość zabawek oraz ich stan, ale przydatność takich artykułów. Nie możemy o nich powiedzieć, aby były to zabawki edukacyjne, które oprócz zabawy dają jakąś wartość samemu dziecku. Jeśli chcesz to zmienić to takie zabawki edukacyjne znajdziesz w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że z naszymi pomocami, dzieci znajdujące się w placówce nie tylko będą się bawić, ale również z takiej zabawy wynosić cenne lekcje.

Nazwa: Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.

Adres: Graniczna 46 93-428 Łódź

Adres www: www.mojebambino.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3