brak zdjęcia

Profesjonalne tłumaczenie jakiego potrzebujesz

W dzisiejszych czasach coraz więcej kontaktów osobistych i zawodowych mamy z osobami i firmami spoza naszego kraju. Jednym z językiem, w którym możemy porozumieć się w większości krajów jest angielski. Często jednak nawet jego podstawowa znajomość nie wystarcza nam. W takich sytuacjach potrzebny jest dobry tłumacz angielskiego, który przetłumaczy dla nas teksty lub mowę i pozwoli uniknąć nieporozumień. Aby tłumacz angielskiego wykonywał swoją pracę szybko i rzetelnie wybierajmy firmy, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Jedną z nich jest z pewnością biuro tłumaczeń 123 Angielski. To firma z doświadczeniem, która nie tylko działa sprawnie i rzetelnie ale również oferuje korzystne stawki, które z pewnością Cię ucieszą. Jeśli wiec potrzebujesz pomocy specjalisty, który pomoże uporać Ci się z tekstem w obcym języku lub chcesz napisać coś i uniknąć błędów - nie wahaj się. To pomoc jakiej potrzebujesz.

Nazwa: 123 Sp. z o.o.

Adres: Przemysłowa 26 32-083 Balice

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Ważne szkolenie sprzedażowe w Krakowie

Jeśli pragniesz coraz lepiej rozwijać się w branży handlowej, powinieneś pamiętać, że jest to jedna z najważniejszych i najlepiej prosperujących zawodów na zachodzie. Niestety w Polsce praca sprzedawcy uważana jest za gorszej kategorii, a tak naprawdę należy posiadać do tego smykałkę. Jeśli jednak chcesz zagłębić się w bliżej w tej branży, to najlepiej zainwestować w szkolenia, sprzedaż, Kraków, które nauczą cię jak postępować z klientem. Nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia, dzięki nim możesz stać się numerem jeden! Szkolenia, sprzedaż, Kraków pomogą ci rozpoznawać potrzeby klienta i znaleźć na nie rozwiązanie. Jest to jedna z najważniejszych cech sprzedawcy. Szybka umiejętność określania potrzeb i problemów tak, by móc skutecznie zaproponować odpowiednią ofertę.

Nazwa: Centrum Skutecznego Działania Ariadna Leśniewska

Adres: Wielicka 25 pok 312 30-552 Kraków

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Progres - u nas w mig zdobędziesz maturę

Ścieżki edukacyjne każdego z nas, różnie się w życiu układają. Jedni idą przetartym przez większość szlakiem, a więc przechodzą na kolejne poziomy kształcenia, liniowo i bez zbędnych przerw. Inni zmuszeni są (lub wolą), w którymś momencie przerwać naukę i zdobywanie wiedzy odłożyć na później albo i na stałe. Faktem jest jednak niezaprzeczalnym, że dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogły uzyskać średniego wykształcenia, nic nie jest jeszcze stracone. Dzięki szkołom Progres, które kształcą na wielu poziomach nauczania i organizują specjalistyczne kursy zawodowe, możliwe jest również wstąpienie do liceum dla dorosłych. Gdańsk jest doskonałym miejscem gdzie wśród otaczającej nas historii i doskonałej atmosferze, można w spokoju zdobywać średnie wykształcenie. W tym celu należy się zapisać na zajęcia, które trwają sześć semestrów, a dla osób, z wykształceniem zawodowym, nawet mniej. Jeśli więc chcesz zdobyć średnie wykształcenie, skorzystaj z oferty liceum dla dorosłych. Gdańsk zaprasza i zapewnia o swym przyjaznym nastawieniu do Twego postanowienia.

Nazwa: Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego Progres Spółka z o.o.

Adres: Smolna 13 00-375 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

http://niemiecki.w15dni.pl

Podstawy jezyka niemieckiego w 15 dni

Od zawsze interesuje cie jezyk niemiecki? Podstawy tego języka nie są trudne, wręcz przeciwnie! Szukasz dobrego sposobu, na naukę tego niemieckiego? Zajrzyj na www.niemiecki.w15dni.pl na tej stronie internetowej, możesz nauczyć się języka niemieckiego. Jezyk niemiecki, podstawy tego języka są naprawdę bardzo proste. Nauka po przez internet! Już teraz dostępny jest kurs niemieckiego online, oparty na innowacyjnej metodzie nauki języków obcych SPE (Simple Perfekt English) Na kursie masz do dyspozycji mnóstwo nagrań audio nie tylko zwrotów, ale i samych pojedynczych słówek. Dzięki internetowemu kursowi możesz zacząć się uczyć od razu oraz w każdej chwili, kiedy dysponujesz wolnym czasem!

Nazwa: Netina Sp. z o.o.

Adres: Toszecka 102 44-117 Gliwice

Adres www: www.niemiecki.w15dni.pl

brak zdjęcia

Wypróbowane sposoby na niepalenie

Jeżeli należysz do grona osób, które wciąż mają poważny kłopot z nałogiem tytoniowym, to warto, byś poszukał wsparcia także wertując Internet. Skuteczne sposoby na niepalenie znajdziesz na blogu o tytule "Jak rzuciłem palenie" - tutaj swoimi sposobami i historiami dzieli się były palacz, który podobnie jak wiele osób starał się zerwać z nałogiem. Skuteczne sposoby na niepalenie to nie tylko elektroniczne papierosy, gumy z nikotyną czy tabletki. Jest ich więcej, dlatego też warto poczytać blog, gdzie w interesujący sposób opisano walkę z nałogiem tytoniowym. Zacząć od lektury, by później samemu nie palić.

Nazwa: KAZIMIERSCY SP. J. ANNA KAZIMIERSKA

Adres: KRÓTKA 32 05-080 IZABELIN

Adres www: www.segway-lodz.pl

nauka języka za granicą

http://www.languageabroad.com.pl/home

Znajomość języków obcych to dzisiaj konieczność, dlatego warto postawić na najlepszy sposób nauki z Language Abroad. Nauka języka za granicą, oferowana przez firmę z doświadczeniem, to doskonały sposób, by uczyć się intensywnie i codziennie. Oferta firmy skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Language Abroad zapewnia odpowiedni dobór renomowanej szkoły na całym świecie, zgodny z wymaganiami klienta. Poziom nauczania jest dobierany na początku pobytu w zagranicznej szkole. Nauka języka za granicą może odbywać się w czasie roku szkolnego, w formie kursów specjalistycznych lub dla rodzin, a także może stanowić sposób na spędzenie interesujących wakacji.

Nazwa: LANGUAGE ABROAD KURSY JĘZYKOWE HALINA JUSZCZYK

Adres: Przemysłowa 1 41-300 Dąbrowa Górnicza

Adres www: http://www.languageabroad.com.pl/home

brak zdjęcia

Platforma e-learningowa promująca nie tylko gramatykę, ale także uwarunkowania kulturowe danego dialektu

Wyjście poza standardowe ramy procentuje w niemalże każdym przypadku. Potwierdzeniem tej teorii jest platforma e-learningowa funkcjonująca pod marką TELL ME MORE. Portal zapewnia szkolenie z jedenastu języków świata, a same ćwiczenia są wyrazem wysokiej jakości. Przykłady praktyczne wzięte z życia codziennego i codziennych sytuacji umożliwiają szybkie zapamiętanie konkretnych zwrotów. Platforma e-learningowa nie skupia się jedynie na gramatyce, lecz skutecznie promuje poprawą pisownię, słowotwórstwo oraz kulturowe uwarunkowania, pozwalające na zrozumienie specyfiki danego dialektu. Jest to cenny atrybut portalu.

Nazwa: Globalskills Sp. z o.o.

Adres: Saperów 57/1 53-151 Wrocław

Adres www: www.segway-lodz.pl

przedszkole kraków

http://www.ziarenko.pl

Twoje dziecko staje się coraz starsze, i uważasz, że czas, by rozpoczęło edukację? W takim razie sprawdź, co ma do zaoferowania niepubliczne przedszkole (Kraków) Ziarenko. To doskonałe miejsce dla dziecka, które ma rozpocząć swoją przygodę z edukacją. W Krakowie są trzy jego placówki - przedszkole (Kraków) na ulicy Kozienickiej, na ul. Dobrego Pasterza oraz na ulicy Zbydniowickiej (na terenie Swoszowic). Niezależnie którą z tych placówek wybierzesz, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie zadowolone ze spędzanego tam czasu i będzie bardzo dobrze przygotowane do późniejszej edukacji szkolnej.

Nazwa: Przedszkole Ziarenko Paweł Borodziuk

Adres: Kozienicka 17 30-397 Kraków

Adres www: http://www.ziarenko.pl

brak zdjęcia

Podręczniki do szkoły podstawowej kup już teraz taniej!

KSIĘGARNIA SZKOLNA to miejsce szczególne dla kupujących. Oferuje bowiem podręczniki (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum) w bardzo korzystnej cenie. Zdecydowanie niższej niż w wielu miejscach stacjonarnych. Ich zaś oferta jest bardzo szeroka. Znajdziemy tu przede wszystkim publikacje od czołowych wydawnictw. Całodobowo wreszcie przez Internet można zamawiać te podręczniki. Szkoła podstawowa jest etapem, gdzie dzieci szczególnie zwracają uwagę na jakość, atrakcyjność materiałów. Stąd dostępne są tu również liczne kolorowanki edukacyjne, książki do języków z naklejkami i wiele innych rozwiązań.

Nazwa: DURUS - K, Bożek Sp. j.

Adres: Kolejowa 15/17 01-217 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Wdrażanie systemów HACCP oraz GMP i GHP

Food Safety to krakowskie przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług z zakresu HACCP. Są to specjalne systemy zapewniające bezpieczeństwo i wysoką jakość żywności. Firma przeprowadza audyt HACCP Kraków, szkolenia oraz wdraża system u klienta. Oferta skierowana jest do wszystkich firm zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności. Warto dodać, że firma Food Safety przeprowadza nie tylko audyt HACCP Kraków, ale również prowadzi szkolenia i wdraża systemy GMP i GHP związane z Dobrą Praktyką Produkcyjną oraz Higieniczną. Są one wdrażane przed wprowadzeniem systemu HACCP w firmie należącej do klienta.

Nazwa: MAŁGORZATA KULAWIK – FOOD SAFETY

Adres: ERAZMA JERZMANOWSKIEGO 26/71 30-836 KRAKÓW

Adres www: www.segway-lodz.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3