materiały budowlane katowice

Najwyższej jakości materiały budowlane

Planujesz remont lub budowę domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. To właśnie tu znajdziesz najwyższej jakości materiały budowlane. Katowice to miasto, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny. Nasze materiały pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego mamy pewność, że są solidne i trwałe. Jako przedsiębiorcy posiadamy ogromne doświadczenie. Współpracowaliśmy już z wieloma klientami, którzy cenią sobie nasze usługi. Proponujemy różnorodne materiały budowlane Katowice. Poza sprzedażą, zajmujemy się również dostawą materiałów. W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi elementy wykończeniowe, materiały do ocieplania budynków, uszczelniania konstrukcji, a także pokrycia dachowe od światowych producentów.

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLEKSOWEJ REALIZACJI I ZAOPATRZENIA INWESTYCJI EKO - DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: TYSIĄCLECIA 20 41-303 DĄBROWA GÓRNICZA

Adres www: http://www.ekodomdg.sklep.pl

primostal.pl

profile kwadratowe - http://www.primostal.pl/pl/k/profile-kwadratowe

Wybudowanie nieruchomości mieszkalnej wiąże się z koniecznością wydania ogromnej ilości środków pieniężnych na różnego rodzaju materiały. Wśród najistotniejszych produktów należy wyszczególnić oczywiście pustaki betonowe, ponieważ to one są z reguły wykorzystywane do tworzenia ścian. Wzmocnienie całej konstrukcji mogą zapewniać wysokiej jakości profile kwadratowe. Tego rodzaju rozwiązania występują w sprzedaży pod różnymi postaciami. Chodzi w tym momencie przede wszystkim o niejednorodności w długości i grubości. Oferowane profile kwadratowe są zrobione w naprawdę rzetelny sposób. Ich cechą charakterystyczną jest ponadprzeciętna odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Każdy, kto zdecyduje się na ich kupno, nie będzie żałował.

Nazwa: PRIMO STAL ILONA NIEDZIÓŁKA

Adres: UL. KAZIMIERZA KAMIŃSKIEGO 6 05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI

Adres www: http://www.primostal.pl/pl/k/profile-kwadratowe

brak zdjęcia

Automatyzacja rolet zewnętrznych w domu

Jednym z głównych obszarów działań firmy Sukces Technology Group, jest szeroko rozumiana automatyka rolet. Razem z profesjonalnym doradztwem i różnorodnym asortymentem, z pewnością w krótkim czasie wybierzemy najbardziej odpowiadający nam system automatyzujący pracę zarówno rolet zewnętrznych, jak również wewnętrznych. Automatyka rolet to bardzo szerokie pojęcie, ich montaż zapewnia wszystkim użytkownikom zdecydowanie łatwiejsze i bardziej komfortowe życie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych wykonane tutaj rolety są niezawodnym i sprawdzonym urządzeniem w naszym mieszkaniu. Wymieniona powyżej w artykule firma posiada w swoim asortymencie ponad dwa tysiące produktów pochodzących od czołowych producentów, o wieloletnim doświadczeniu i wysokiej renomie wśród dotychczasowych klientów. Warto nawiązać współpracę z firmą Sukces Technology Group, która w najkrótszym czasie zrealizuje całe zlecenie i zaproponuje najkorzystniejsze warunki.

Nazwa: Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j.

Adres: Produkcyjna 2 16-010 Wasilków

Adres www:

brak zdjęcia

Producent bram przemysłowych

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości sprzętów przeciwpożarowych, takich jak przesuwne bramy przemysłowe. Są to akcesoria stworzone z najwyższej jakości, przeciwpożarowych materiałów. Dzięki temu zapewniają one najwyższy poziom ochrony oraz skutecznie hamują rozprzestrzenianie się pożaru. Dzięki zastosowaniu oferowanego przez nas rozwiązania, możliwe jest zatrzymanie płomieni na okres wynoszący 2 godziny. Pozwala to więc na przeprowadzenie odpowiedniej akcji ratowniczej. Oferowane przez nas gramy przesuwne są także niezwykle funkcjonalne i mogą być używane we wszelkiego rodzaju obiektach firmowych, budynkach przemysłowych oraz handlowych. Są to wyroby stworzone zgodnie z obowiązującymi normami i mogą służyć podczas wydzielenia i zabezpieczenia stref zagrożonych pożarem. Wielu klientów sięga także po inne bramy przemysłowe, znajdujące się w naszej ofercie. Dysponujemy szerokim asortymentem bram rolowanych, szybkobieżnych oraz segmentowych, wyróżniające się eleganckim wyglądem.

Nazwa: TWARDOWSKI - Tomasz Twardowski

Adres: Promienna 33 33-300 Nowy Sącz

Adres www:

brak zdjęcia

Separator do oczyszczania ścieków i wód

Przedsiębiorstwo Wobet - Hydret to zakład, który realizuje swoją działalność w trosce o środowisko naturalne. Dlatego sprzedaje zbiorniki na nieczystości, jak też maszyny pomagające je zbierać. W ofercie zakładu widnieje też separator, który służy do oczyszczania ścieków, przede wszystkim pochodzących z mycia i sprzątania różnych sprzętów i maszyn technologicznych. Separator sprzedawany w zakładzie Wobet - Hydret wykorzystywany jest w restauracjach, hotelach czy innych lokalach gastronomicznych. W przypadku mycia pomieszczeń pracowniczych spływające do separatora ścieki zostają w jego wnętrzu zatrzymane i regularnie usuwane. Firma dostarcza swoje produkty na miejsce wyznaczone przez klienta, gdyż mają one duże rozmiary. Koszty dowozu są w takich sytuacjach niewielkie.

Nazwa: WOBET-HYDRET Sp.J. Cichecki

Adres: Wola Grzymkowa 25a 95-070 Aleksandrów Łódzki

Adres www:

okna pcv

http://www.sib.lowicz.pl/okna-pcv-veka.php

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu oferuje Państwu profesjonalne usługi na wielu licznych obszarach. Między innymi w naszej ofercie znajdują się różnorodne wyroby betonowe, takie jak koryta ściekowe czy ruszty, prócz tego oferujemy również usługi z zakresu stolarki drzwiowej oraz okiennej. W naszej ofercie znajdą Państwo solidnie wykonane, mocne okna pcv, które na pewno zachwycą Państwa swoją precyzyjną konstrukcją a także elegancją i wysoką jakością wykonania. Kupując okna warto zwrócić uwagę na solidną markę, ponieważ gwarantuje ona wysokie parametry danych produktów. Dlatego nasze okna pcv pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, tak samo jak oferowane przez nas drzwi. Na stronie internetowej naszej firmy znajdą Państwo dokładny opis poszczególnych modeli i rodzajów okien, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą dostępną u nas ofertą. Oczywiście oferujemy wszelką pomoc a także doradztwo w kwestii wyboru. Zapraszamy.

Nazwa: Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu

Adres: Kaliska 103 99-400 Łowicz

Adres www: http://www.sib.lowicz.pl/okna-pcv-veka.php

brak zdjęcia

Robimy ładne szafy na wymiar na Śląsku

Dużym zainteresowaniem obecnie cieszą się meble na wymiar. Mamy doświadczenie oraz wiele ciekawych realizacji, które wykonujemy na zlecenie naszych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy, którzy potrafią zrobić szafy na wymiar. Śląsk bardzo wielu klientów stąd korzysta z naszych rozwiązań. Najpierw bierzemy wymiary i pytamy klienta o szczegóły. Na podstawie tych informacji tworzymy wizualizację w programie komputerowym. Pokazujemy klientowi, który akceptuje lub wnosi nowe zmiany. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. WNT KUCHNIE to nowoczesna firma, która działa na rynku od wielu lat i ma na tym polu wiele sukcesów. Zamówcie, już dziś u nas szafy na wymiar. Śląsk tworzymy tuta je w nasze firmie i następnie montujemy elementy u klienta, w jedną spójną cąłość.

Nazwa: WNT Construction Wojciech Tracicleb

Adres: Paderewskiego 1 42-680 Tarnowskie Góry

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Sprzedaż komfortowych domów w Zabrzu

Lidman to nazwa przedsiębiorstwa posiadającego wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w handlu nieruchomościami. W ofercie tej firmy można znaleźć bardzo komfortowe mieszkania oraz domy. Zabrze jest miastem, w którym zapotrzebowanie na takie budynki jest bardzo duże. Dodatkowo specjaliści zatrudnieni w prezentowanym przedsiębiorstwie oferują usługi budowlane, architektoniczne oraz doradcze. Bardzo ważne jest centrum finansowe pomagające w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości takich jak na przykład domy. Zabrze jest jednym z głównych obszarów działalności opisywanego biura nieruchomości, ale oferty dotyczą również okolicznych terenów.

Nazwa: LidMan Nieruchomości KRZYSZTOF KRAICZICZEK

Adres: ul. Zwycięstwa 14 lok. 27 44-100 Gliwice

Adres www:

brak zdjęcia

Sprzedaż komfortowych mieszkań w stolicy

Przedsiębiorstwo działające na polskim rynku pod nazwą Fort Development jest doświadczoną firmą oferującą sprzedaż mieszkań. Warszawa jest miastem, na terenie którego opisywany deweloper realizuje swoje inwestycje obejmujące atrakcyjne, wielorodzinne budynki mieszkalne. Wszystkie oferowane lokale są nowe, trwałe i bardzo wygodne. Opisywany deweloper współpracuje z renomowanymi i doświadczonymi wykonawcami, którzy realizują swoje zadania szybko i niezwykle dokładnie. Warto dodać, że opisywana firma posiada duże doświadczenie w branży, jaką jest sprzedaż mieszkań. Warszawa to duże miasto, a oferta kierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych zamieszkaniem w stolicy.

Nazwa: Fort Development Sp. z o.o.

Adres: Sułkowskiego 35 01-610 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Sprzedaż różnych rodzajów kominków.

Netkominki.pl to firma, która zajmuje się sprzedażą różnych rodzajów elementów grzewczych i dekoracyjnych takich jak kominki. W asortymencie produktów tego przedsiębiorstwa można znaleźć między innymi kominek z płaszczem wodnym. Oprócz tego w sprzedaży można znaleźć biokominki, piece wolnostojące oraz różne obudowy. Wszystkie produkty dostępne w asortymencie tego punktu sprzedaży posiadają wysoką jakość oraz są bardzo trwałe i wyglądają estetycznie. Dzięki sprzedaży internetowej każdy kominek z płaszczem wodnym oraz każdy inny produkt oferowany przez opisywany sklep jest dostępny dla klientów z całej Polski.

Nazwa: NETKOMINKI MILENA TARKA

Adres: PIASTOWSKA 9/34 26-600 RADOM

Adres www:

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4