kruszywa świętokrzyskie

http://grupapbi.eu/kruszywa/

Grupa PBI wydobywa i przerabia dolomity i wapienie w pięciu kopalniach województwa świętokrzyskiego: Jurkowice, Budy, Wymysłów, Wszachów oraz Piskrzyn, a także piaskowiec w podkarpackiej Lipowicy. Kruszywa (świętokrzyskie) są wydobywane w tych zakładach od lat powojennych. Kruszywa (świętokrzyskie) świetnie sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, w drogownictwie, a także w rolnictwie. Wieloletnia obecność na polskim rynku świadczy o wysokiej jakości produkowanych przez grupę PBI tłuczni, grysów, mieszanek oraz nawozów mineralnych. Firma oferuje materiały z dostawą samochodową lub kolejową na potrzeby realizacji kontraktów na terenie całej Polski. Warto wspomnieć, że grupa PBI stale się rozwija, już niebawem uruchomi kolejną kopalnię dolomitu w świętokrzyskich Janczycach. Polska grupa kapitałowa PBI dostarcza cały łańcuch produkcyjny: począwszy od wydobycia surowców i ich przeróbki na kruszywa, poprzez produkcję prefabrykatów, masy bitumicznej i usługi branżowe, a skończywszy na wykonawstwie budownictwa infrastrukturalnego.

Nazwa: PBI Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Białobrzeska 159 37-110 Żołynia

Adres www: http://grupapbi.eu/kruszywa/

styropian techniczny

https://dombud.eu/95-dach-podloga-parking

Styropian techniczny to materiał budowlany, który doskonale sprawdzi się, jako materiał izolacyjny. Dlatego też jest bardzo często wykorzystywany w budownictwie. Styropian techniczny, dzięki swoim właściwościom jest materiałem, który charakteryzuje się wysoką odpornością m.in. na działanie wody, grzybów, bakterii, czy też pleśni. Poza tym jest materiałem bardzo łatwym i wygodnym w obróbce, ponieważ nie powoduje uczuleń, nie pyli, a co ważniejsze jest materiałem, w którego przypadku nie ma konieczności stosowania tzw. środków ochrony osobistej. Ponadto styropian techniczny to materiał izolacyjny, który w żaden sposób tak naprawdę nie jest szkodliwy dla naszego zdrowia. Dodatkowo na jego atrakcyjność wpływają nie tylko doskonałe właściwości termoizolacyjne, ale także atrakcyjna cena. Doświadczonym sklepem internetowym ze sprawdzonymi materiałami budowlanymi, w którego bogatym i dość szerokim asortymencie mamy możliwość znalezienia opisywanego wyżej produktu, czyli styropianu technicznego, jest Dombud.

Nazwa: SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "DOMBUD" S.C. EDYTA WARKOCZ-KUCHARZEWSKA ADAM WARKOCZ

Adres: Katowicka 8A 41-100 Siemianowice Śląskie

Adres www: https://dombud.eu/95-dach-podloga-parking

nitownice pneumatyczne do nitonakrętek

http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczne-masterfix-do-nitonakretek/

Przedsiębiorstwem związanym z branża budowlaną, które to zajmuje się sprzedażą sprawdzonych rozwiązań z zakresu elementów złącznych i nie tylko, a to za sprawą tego, że w ofercie znajdziemy np. takie narzędzia jak m.in. nitownice pneumatyczne do nitonakrętek, jest Norsteel. Opisywana firma swój bogaty, a co ważniejsze dość szeroki i urozmaicony asortyment oferuje także za pośrednictwem sklepu internetowego, to pozwala na dotarcie firmie Norsteel zarówno do szerszej, jak i większej liczby odbiorców i to z całego kraju, co może prowadzić do zwiększenia sprzedaży. W zróżnicowanej ofercie handlowej firmy Norsteel znajdziemy nie tylko wymienione wyżej elementy złączne, czy też nitownice pneumatyczne do nitonakrętek, ale także takie produkty, jak np. narzędzia do zgrzewania, opaski zaciskowe, czy też narzędzia do nitowania, czy też wciskania. Stąd też firma Norsteel poprzez swoją szeroką ofertę jest w stanie zaspokoić najróżniejsze potrzeby swoich odbiorców. Poza tym oferta firmy Norsteel w trosce o klientów jest na bieżąco wzbogacana.

Nazwa: Norsteel Sp. z o.o.

Adres: Stalowa 27 58-100 Świdnica

Adres www: http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczne-masterfix-do-nitonakretek/

laminowanie szkła

http://inter-decor.com.pl/szklo/

Dla zainteresowanych wyrobami szklarskimi firma Inter Decor przygotowała specjalną ofertę jaką jest laminowanie szkła. Już dziś możesz wzmocnić swoje drzwi, okna czy też lustra. Niegdyś laminacja wykorzystywana była w celach prewencyjnych. Wzmacniano szyby motocykli, samochodów po to by w razie wypadku odłamki nie zaszkodziły kierowcy. W dzisiejszych czasach każdy z Państwa bez względu na to czy jesteście firmą czy klientem indywidualnym może skorzystać z tego procesu w przystępnej cenie. Laminowanie szkła polega na stworzenia warstwy między taflami, która zespoli całość wzmacniając jej strukturę i wytrzymałość w razie uszkodzeń czy wstrząsów. W tym celu najczęściej używamy materiałów takich jak folia i żywica. Dzięki takiemu wypełnieniu możecie szczelnie zabezpieczyć swoje nowo kupione produkty.

Nazwa: GODZIEK ALEKSANDER INTER-DECOR

Adres: Wyzwolenia 410 43-265 Mizerów

Adres www: http://inter-decor.com.pl/szklo/

Gospodarka odpadami przemysłowymi

odbiór azbestu poznań

AM Trans to profesjonalna firma wykonująca odbiór odpadów przemysłowych, w tym odbiór azbestu. Poznań oraz okoliczne miejscowości mogą liczyć na naszą ekipę, która swoją siedzibę ma w Suchym Lesie. Nasi pracownicy bardzo chętnie opowiedzą Wam o wszystkich szczegółach oferty. Wykonujemy profesjonalny odbiór azbestu. Poznań - trzeba zadbać o wywóz takich odpadów, które nie tylko mogą być zagrożeniem dla naszego zdrowia, ale również dla naszego środowiska. Dlatego warto postępować rozsądnie i razem z nami ustalić indywidualny plan działania. Działamy według specjalnego programu z dofinansowaniem na wywóz azbestu.

Nazwa: AM TRANS PROGRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Krzemowa 1 62-002 Suchy Las

Adres www: http://amtrans.pl/usuwanie-azbestu-eternitu

https://centrumimpregnacji.pl/produkt/dynasil-effect/

Preparaty impregnujące do blatów kamiennych.

Kamienne blaty cieszą się dużym zainteresowaniem osób, które planują urządzenie nowej kuchni. Nie można zaprzeczyć, że posiadają wiele niekwestionowanych zalet, jednak, w przeciwieństwie do tradycyjnych blatów drewnianych, są nieco trudniejsze w utrzymaniu. Z tego powodu każdy, kto decyduje się na kamienny blat w swojej kuchni, powinien wyposażyć się także w impregnat do blatów kamiennych. Blaty kamienne cechują się nasiąkliwością, która sprawia, że mogą na nich powstać bardzo trudne do usunięcia plamy. Impregnat do blatów kamiennych to specjalny preparat, który zabezpiecza kamień przed nasączeniem tłuszczami i barwnikami. Impregnaty należy stosować profilaktycznie, ponieważ o wiele łatwiej jest nie dopuścić do powstania zabrudzenia niż pozbyć się plamy.

Nazwa: CENTRUM USŁUG CZYSZCZENIA MONIKA ANTONIAK

Adres: Knieja 20 88-190 Barcin

Adres www: www.centrumimpregnacji.pl

tuleja szalunkowa

http://www.tarnopak.pl/pl/Tuleje-szalunkowe

Tuleja szalunkowa i tekturowa to specjalny kartonowy materiał, stosowany w przemyśle czy budownictwie do różnego rodzaju czynności i materiałów - np. do tworzenia betonowych konstrukcji czy do nawijania folii, przewodów, wykładzin czy innych materiałów. Każda tuleja szalunkowa dla firm budowlanych jest wykonana w specyficzny sposób, ograniczający przywieranie betonu do wewnętrznej powierzchni szalunku. Jest to bardzo łatwe do montażu rozwiązanie, które znacznie poprawia efektywność tworzenia niektórych rodzajów konstrukcji betonowych. W ofercie naszej firmy nie brakuje także innych kategorii produktów z solidnej tektury, przede wszystkim koszów na materiały, szpul nawojowych czy bębnów tekturowych (np. do transportu różnego rodzaju sypkich materiałów). Do transportu stosowane są również specjalne hoboki metalowe, które gwarantują wysoką szczelność (jest to szczególnie ważne przy pakowaniu takich surowców jak farby, masy bitumiczne, kleje itp.). Oferujemy bardzo korzystne ceny naszych produktów.

Nazwa: Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp. z o.o.

Adres: Mickiewicza 108 38-200 Jasło

Adres www: http://www.tarnopak.pl/pl/Tuleje-szalunkowe

Doskonałej jakości uszczelki dla wszystkich firm

uszczelki olejoodporne

Polecamy Wam doskonałej jakości uszczelki samoprzylepne, które możecie wykorzystać w różnych miejscach. Mamy nadzieje, że nasza bogata oferta znajdzie Wasze uznanie i otrzymacie u nas potrzebne Wam uszczelki. Oferujemy Wam uszczelki olejoodporne, sterylne, do okien i drzwi oraz wiele innych. Nasze uszczelki olejoodporne wykonane są na bazie kauczuku syntetycznego. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo odporna na uszkodzenia i jest o wiele trwalsza. Są one odporne na oleje i tłuszcze oraz alkohole. Wszystkie uszczelki oferujemy Wam w atrakcyjnych cenach. Do tego wszystkie zamówione produkty wysyłamy Wam od ręki.

Nazwa: Forbox Sp. z o.o. sp. k.

Adres: Mazowiecka 63a 87-100 Toruń

Adres www: samoprzylepne.net

https://kociolcenowy.pl/23-kotly-co

Kotły na paliwa stałe oraz gazowe do domu

Nasz sklep internetowy dostarcza na rynek różnego rodzaju kotły i piece, urządzenia grzewcze, elementy instalacji centralnego ogrzewania i wiele innych tego rodzaju produktów. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór pieców i kotłów. Nasi klienci mogą nabyć różnego rodzaju kotły na pellet czy też tradycyjne piece CO. Dodatkowo oferujemy cieszące się rosnącą popularnością kotły elektryczne. Wszystkie nasze kotły na pellet czy CO są bardzo wydajne, a jednocześnie zapewniają niski poziom emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na tego typu urządzenia grzewcze. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć wiele innych elementów instalacyjnych, m.in. wysokiej jakości pomp CO, grzejniki w różnych wariantach, ogrzewacze wody, pompy ciepła oraz wiele innych specjalistycznych rozwiązań grzewczych i hydraulicznych o różnym zastosowaniu.

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE INSTAL STANISŁAW SKUCIŃSKI MICHAŁ JAROSZ SPÓŁKA JAWNA

Adres: Liszki 191 32-060 Liszki

Adres www: www.kociolcenowy.pl

brak zdjęcia

Układanie instalacji z rur zgrzewanych w ścianach i posadzkach.

W każdym budynku znajduje się instalacja wodna. Może ona dostarczać wodę z wodociągów do punktów poboru wody lub przewodzić czynnik grzewczy. Ostatnio popularność zyskują rury zgrzewane firmy Prawtech. Dzięki swoim właściwościom są proste do planowania i ułożenia. Może tego dokonać osoba po krótkim przeszkoleniu. System zgrzewarek ułatwia szybkie i pewne połączenie. Ciągle jednak pojawiają się pytania: „czy rury pp można tynkować ?”. Zaleca się przy układaniu w ścianach i posadzkach zastosowanie otuliny. Pomaga to dodatkowo zwiększyć izolację termiczną. Ponadto rura taka może pod wpływem temperatury rozszerzać cię bez kontaktu z murem. Specjalne otuliny w rulonach dodatkowo zabezpieczają przed wpływem cementu. O tym, czy rury pp można tynkować, nie decyduje ich przeznaczenie. Obojętnie czy będzie to rura zwykła, czy stabilizowana, oba warianty można bez obaw zakryć zaprawą tynkarską. Przy miejscach narażonych na obciążenie takich jak przejście przez ściany można dodatkowo zastosować przepusty z rur plastikowych.

Nazwa: PRAWTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Adres: ul. Garbarska 43 32-340 Wolbrom

Adres www: www.segway-lodz.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4