rękawice monterskie

http://levelsc.pl/rekawice-monterskie/

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości produkty ochronne dla pracowników przemysłu. Sztandarowym produktem naszej firmy są rękawice monterskie i spawalnicze o bardzo solidnych parametrach. Dajemy gwarancje na wszystkie tego rodzaju produkty i zapewniamy konkurencyjne ceny - szczególnie dla klientów biznesowych kupujących rękawice monterskie czy spawalnicze w hurtowych ilościach. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć wysokiej jakości styropian EPS, który ma bardzo dobre parametry techniczne. Na stronie internetowej naszej hurtowni można znaleźć warunki zakupu naszych produktów.

Nazwa: LEVEL-SC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 8/222 02-495 WARSZAWA

Adres www: http://levelsc.pl/rekawice-monterskie/

Z nami wszystko będzie jasne.

odbiór techniczny mieszkania

Każdy z nas chce mieć własne mieszkanie lub dom. Jednak jeśli nie jesteśmy specjalistami w tym zakresie, może się zdarzyć, że niedopatrzymy pewnych kwestii, które będą odchodziły od normy. Jeśli odbierasz mieszkanie od dewelopera warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy są specjalistami w tym zakresie i pomogą oszacować w jakim stanie jest Twoje mieszkanie. Odbiór techniczny mieszkania to jedna z wielu rzeczy, którą posiadamy w swojej ofercie. Podczas odbioru sprawdzimy wszystkie kwestie, które powinny być zachowane, a Państwo mogli cieszyć się swoim mieszkaniem w pełni. Odbiór techniczny mieszkania sprawdza w nim wiele kwestii, między innymi: Geometria mieszkania, pomiar wysokości, jakość oraz poprawność wykonania tynków, posadzek, usterki mechaniczne (ubytki, pęknięcia, zarysowania, uszkodzenia) na tynkach, posadzkach, elementach wykończenia, stolarkę okienną i drzwiową pod kątem prawidłowości wykonania, szczelności, usterek mechanicznych oraz wiele innych kwestii. Zapraszamy.

Nazwa: RenomaBud Łukasz Ratyński

Adres: Wierna 24/6 03-890 Warszawa

Adres www: https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/odbior-techniczny-mieszkania-i-domu/

brak zdjęcia

Najlepsze kruszywa, świętokrzyskie

Grupa PBI wydobywa i przerabia dolomity i wapienie w pięciu kopalniach województwa świętokrzyskiego: Jurkowice, Budy, Wymysłów, Wszachów oraz Piskrzyn, a także piaskowiec w podkarpackiej Lipowicy. Kruszywa (świętokrzyskie) są wydobywane w tych zakładach od lat powojennych. Kruszywa (świętokrzyskie) świetnie sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, w drogownictwie, a także w rolnictwie. Wieloletnia obecność na polskim rynku świadczy o wysokiej jakości produkowanych przez grupę PBI tłuczni, grysów, mieszanek oraz nawozów mineralnych. Firma oferuje materiały z dostawą samochodową lub kolejową na potrzeby realizacji kontraktów na terenie całej Polski. Warto wspomnieć, że grupa PBI stale się rozwija, już niebawem uruchomi kolejną kopalnię dolomitu w świętokrzyskich Janczycach. Polska grupa kapitałowa PBI dostarcza cały łańcuch produkcyjny: począwszy od wydobycia surowców i ich przeróbki na kruszywa, poprzez produkcję prefabrykatów, masy bitumicznej i usługi branżowe, a skończywszy na wykonawstwie budownictwa infrastrukturalnego.

Nazwa: PBI Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Białobrzeska 159 37-110 Żołynia

Adres www: www.segway-lodz.pl

styropian techniczny

https://dombud.eu/95-dach-podloga-parking

Styropian techniczny to materiał budowlany, który doskonale sprawdzi się, jako materiał izolacyjny. Dlatego też jest bardzo często wykorzystywany w budownictwie. Styropian techniczny, dzięki swoim właściwościom jest materiałem, który charakteryzuje się wysoką odpornością m.in. na działanie wody, grzybów, bakterii, czy też pleśni. Poza tym jest materiałem bardzo łatwym i wygodnym w obróbce, ponieważ nie powoduje uczuleń, nie pyli, a co ważniejsze jest materiałem, w którego przypadku nie ma konieczności stosowania tzw. środków ochrony osobistej. Ponadto styropian techniczny to materiał izolacyjny, który w żaden sposób tak naprawdę nie jest szkodliwy dla naszego zdrowia. Dodatkowo na jego atrakcyjność wpływają nie tylko doskonałe właściwości termoizolacyjne, ale także atrakcyjna cena. Doświadczonym sklepem internetowym ze sprawdzonymi materiałami budowlanymi, w którego bogatym i dość szerokim asortymencie mamy możliwość znalezienia opisywanego wyżej produktu, czyli styropianu technicznego, jest Dombud.

Nazwa: SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "DOMBUD" S.C. EDYTA WARKOCZ-KUCHARZEWSKA ADAM WARKOCZ

Adres: Katowicka 8A 41-100 Siemianowice Śląskie

Adres www: https://dombud.eu/95-dach-podloga-parking

nitownice pneumatyczne do nitonakrętek

http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczne-masterfix-do-nitonakretek/

Przedsiębiorstwem związanym z branża budowlaną, które to zajmuje się sprzedażą sprawdzonych rozwiązań z zakresu elementów złącznych i nie tylko, a to za sprawą tego, że w ofercie znajdziemy np. takie narzędzia jak m.in. nitownice pneumatyczne do nitonakrętek, jest Norsteel. Opisywana firma swój bogaty, a co ważniejsze dość szeroki i urozmaicony asortyment oferuje także za pośrednictwem sklepu internetowego, to pozwala na dotarcie firmie Norsteel zarówno do szerszej, jak i większej liczby odbiorców i to z całego kraju, co może prowadzić do zwiększenia sprzedaży. W zróżnicowanej ofercie handlowej firmy Norsteel znajdziemy nie tylko wymienione wyżej elementy złączne, czy też nitownice pneumatyczne do nitonakrętek, ale także takie produkty, jak np. narzędzia do zgrzewania, opaski zaciskowe, czy też narzędzia do nitowania, czy też wciskania. Stąd też firma Norsteel poprzez swoją szeroką ofertę jest w stanie zaspokoić najróżniejsze potrzeby swoich odbiorców. Poza tym oferta firmy Norsteel w trosce o klientów jest na bieżąco wzbogacana.

Nazwa: Norsteel Sp. z o.o.

Adres: Stalowa 27 58-100 Świdnica

Adres www: http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczne-masterfix-do-nitonakretek/

laminowanie szkła

http://inter-decor.com.pl/szklo/

Dla zainteresowanych wyrobami szklarskimi firma Inter Decor przygotowała specjalną ofertę jaką jest laminowanie szkła. Już dziś możesz wzmocnić swoje drzwi, okna czy też lustra. Niegdyś laminacja wykorzystywana była w celach prewencyjnych. Wzmacniano szyby motocykli, samochodów po to by w razie wypadku odłamki nie zaszkodziły kierowcy. W dzisiejszych czasach każdy z Państwa bez względu na to czy jesteście firmą czy klientem indywidualnym może skorzystać z tego procesu w przystępnej cenie. Laminowanie szkła polega na stworzenia warstwy między taflami, która zespoli całość wzmacniając jej strukturę i wytrzymałość w razie uszkodzeń czy wstrząsów. W tym celu najczęściej używamy materiałów takich jak folia i żywica. Dzięki takiemu wypełnieniu możecie szczelnie zabezpieczyć swoje nowo kupione produkty.

Nazwa: GODZIEK ALEKSANDER INTER-DECOR

Adres: Wyzwolenia 410 43-265 Mizerów

Adres www: http://inter-decor.com.pl/szklo/

brak zdjęcia

Gospodarka odpadami przemysłowymi

AM Trans to profesjonalna firma wykonująca odbiór odpadów przemysłowych, w tym odbiór azbestu. Poznań oraz okoliczne miejscowości mogą liczyć na naszą ekipę, która swoją siedzibę ma w Suchym Lesie. Nasi pracownicy bardzo chętnie opowiedzą Wam o wszystkich szczegółach oferty. Wykonujemy profesjonalny odbiór azbestu. Poznań - trzeba zadbać o wywóz takich odpadów, które nie tylko mogą być zagrożeniem dla naszego zdrowia, ale również dla naszego środowiska. Dlatego warto postępować rozsądnie i razem z nami ustalić indywidualny plan działania. Działamy według specjalnego programu z dofinansowaniem na wywóz azbestu.

Nazwa: AM TRANS PROGRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Krzemowa 1 62-002 Suchy Las

Adres www: www.segway-lodz.pl

https://centrumimpregnacji.pl/produkt/dynasil-effect/

Preparaty impregnujące do blatów kamiennych.

Kamienne blaty cieszą się dużym zainteresowaniem osób, które planują urządzenie nowej kuchni. Nie można zaprzeczyć, że posiadają wiele niekwestionowanych zalet, jednak, w przeciwieństwie do tradycyjnych blatów drewnianych, są nieco trudniejsze w utrzymaniu. Z tego powodu każdy, kto decyduje się na kamienny blat w swojej kuchni, powinien wyposażyć się także w impregnat do blatów kamiennych. Blaty kamienne cechują się nasiąkliwością, która sprawia, że mogą na nich powstać bardzo trudne do usunięcia plamy. Impregnat do blatów kamiennych to specjalny preparat, który zabezpiecza kamień przed nasączeniem tłuszczami i barwnikami. Impregnaty należy stosować profilaktycznie, ponieważ o wiele łatwiej jest nie dopuścić do powstania zabrudzenia niż pozbyć się plamy.

Nazwa: CENTRUM USŁUG CZYSZCZENIA MONIKA ANTONIAK

Adres: Knieja 20 88-190 Barcin

Adres www: www.centrumimpregnacji.pl

tuleja szalunkowa

http://www.tarnopak.pl/pl/Tuleje-szalunkowe

Tuleja szalunkowa i tekturowa to specjalny kartonowy materiał, stosowany w przemyśle czy budownictwie do różnego rodzaju czynności i materiałów - np. do tworzenia betonowych konstrukcji czy do nawijania folii, przewodów, wykładzin czy innych materiałów. Każda tuleja szalunkowa dla firm budowlanych jest wykonana w specyficzny sposób, ograniczający przywieranie betonu do wewnętrznej powierzchni szalunku. Jest to bardzo łatwe do montażu rozwiązanie, które znacznie poprawia efektywność tworzenia niektórych rodzajów konstrukcji betonowych. W ofercie naszej firmy nie brakuje także innych kategorii produktów z solidnej tektury, przede wszystkim koszów na materiały, szpul nawojowych czy bębnów tekturowych (np. do transportu różnego rodzaju sypkich materiałów). Do transportu stosowane są również specjalne hoboki metalowe, które gwarantują wysoką szczelność (jest to szczególnie ważne przy pakowaniu takich surowców jak farby, masy bitumiczne, kleje itp.). Oferujemy bardzo korzystne ceny naszych produktów.

Nazwa: Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp. z o.o.

Adres: Mickiewicza 108 38-200 Jasło

Adres www: http://www.tarnopak.pl/pl/Tuleje-szalunkowe

Doskonałej jakości uszczelki dla wszystkich firm

uszczelki olejoodporne

Polecamy Wam doskonałej jakości uszczelki samoprzylepne, które możecie wykorzystać w różnych miejscach. Mamy nadzieje, że nasza bogata oferta znajdzie Wasze uznanie i otrzymacie u nas potrzebne Wam uszczelki. Oferujemy Wam uszczelki olejoodporne, sterylne, do okien i drzwi oraz wiele innych. Nasze uszczelki olejoodporne wykonane są na bazie kauczuku syntetycznego. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo odporna na uszkodzenia i jest o wiele trwalsza. Są one odporne na oleje i tłuszcze oraz alkohole. Wszystkie uszczelki oferujemy Wam w atrakcyjnych cenach. Do tego wszystkie zamówione produkty wysyłamy Wam od ręki.

Nazwa: Forbox Sp. z o.o. sp. k.

Adres: Mazowiecka 63a 87-100 Toruń

Adres www: samoprzylepne.net

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4