brak zdjęcia

Powstawanie naczyń ceramicznych może być ręczne

W nowoczesnych, albo raczej zbyt nowoczesnych fabrykach powstawanie naczyń ceramicznych jest nieraz całkowicie zautomatyzowane. Wytwarzane przez maszyny naczynia ceramiczne są idealnie podobne i powtarzalne. Ma to swoje zalety, także kosztowe, ale takie naczynia są tak samo banalne, jak produkowane z plastiku kubki. W przypadku plastiku trudno sobie wyobrazić ręczne wytwarzanie, w sensie formowania, gdyż plastik wymaga gotowej formy odlewniczej. Jednak powstawanie naczyń ceramicznych może być całkowicie robione ręcznie - wtedy to właśnie dłonie zdolnego formierza dokonują uformowania naczynia, dodają do niego ewentualne ucho, nadają mu ostateczny kształt. Ręcznie wykonywane naczynie to coś zdecydowanie innego niż sztampowa maszynowa produkcja.

Nazwa: FABRYKA NACZYŃ KAMIONKOWYCH MANUFAKTURA SPÓŁKA JAWNA SMOLEŃSKI ZWIERZ

Adres: GDAŃSKA 30 59-700 BOLESŁAWIEC

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Pieczątki firmowe, numeratory i datowniki

Zajmujemy się produkcją takich akcesoriów, jak stemple i pieczątki firmowe. Sięgając po produkty marki Trodat, zaopatrujemy się w niezawodne i trwałe narzędzia marketingowe. Nasze towary okazują się niezastąpione w takich miejscach, jak biura, kancelarie czy punkty sprzedażowe. Tworzymy eleganckie pieczątki bankowe, akcesoria stemplarskie dla sportowców oraz wiele innych towarów. Sprzęty te wyróżniają się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu mogą być użytkowane w bardzo intensywny sposób. Zanim nasze wyroby trafią do rąk klienta, poddawane są rygorystyczny czynnościom kontrolnym. Dzięki temu zyskujemy pewność, iż nasze pieczątki firmowe zachowają swe pierwotne właściwości przez wiele lat. Tworzymy ponadto numeratory, datowniki i inne akcesoria, usprawniające przebieg procesów biurowych. Narzędzia te z powodzeniem wykorzystywane są w małych i dużych firmach i urzędach, a także stosowane są przez osoby prywatne.

Nazwa: Trodat Polska Sp. z o.o.

Adres: Marywilska 22 03-228 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Ceramiczna przygoda - warsztaty ceramiczne

Ceramiczna Przygoda to strona internetowa, na której znalazły się ciekawostki związane z oryginalnymi naczyniami ceramicznymi z Bolesławca. Oprócz możliwości obejrzenia Żywego Muzeum Ceramiki w Bolesławcu strona daje jednocześnie możliwość zapisania się na warsztaty ceramiczne, skierowane do dzieci i dorosłych. W zależności od czasu, jakim dysponują uczestnicy, takie warsztaty mogą trwać od kilku godzin do trzech dni, a czas przeznaczony na twórczą pracę przy własnych ceramicznych naczyniach może być połączony również z możliwością zwiedzenia fabryki w Bolesławcu. Ceramiczna przygoda nie musi się ograniczać tylko do zdobienia naczyń - w czasie warsztatu trzydniowego uczestnicy mogą także nauczyć się pracy z gliną tworząc swoje naczynia od samego początku. Uzupełnieniem oferty jest sklep online, w którym dostępne są naczynia i ozdoby, wykonane w Manufakturze w Bolesławcu zgodnie z miejscową tradycją.

Nazwa: FABRYKA NACZYŃ KAMIONKOWYCH MANUFAKTURA SPÓŁKA JAWNA SMOLEŃSKI ZWIERZ

Adres: GDAŃSKA 30 59-700 BOLESŁAWIEC

Adres www: www.segway-lodz.pl

http://fiskusab.com.pl/

Biuro rachunkowepomocne w Warszawie

Fiskus AB to biuro rachunkowe w Warszawie prowadzące kompleksowe usługi kadrowe, księgowe, doradztwo podatkowe, a także, jako jedno z niewielu, doradztwo i rozliczanie funduszy unijnych. Biuro rachunkowe w Warszawie powinno cechować się zatrudnieniem tylko specjalistów z dziedziny finansów i jej pokrewnych. I właśnie w Fiskus AB tylko tacy pracują. Umożliwia to szybką i jednocześnie dokładną pracę, precyzyjną analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i właściwy sposób prowadzenia rachunków. Zaufaj specjalistom i pozwól poprowadzić swoją firmę przez masę sprawozdań, rachunków i wielu innych dokumentów, z którymi sam możesz sobie nie dać rady. Jakość zarządzania finansami ma znaczny wpływ na wydajność firmy i jej pozycję na rynku. Nie ryzykuj więc i postaw na właściwe biuro rachunkowe.

Nazwa: USŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWE FISKUS ANNA BUJARSKA

Adres: CHŁODNA 48/145 00-872 WARSZAWA

Adres www: www.fiskusab.com.pl

brak zdjęcia

Oferujemy pościel z Polski

Kiedy poszukujemy dobrej jakości hotelu, bierzemy pod uwagę mnóstwo czynników, które są dla nas ważne. Przede wszystkim koncentrujemy się na pokoju, który powinien być funkcjonalny i wygodny. Wygoda kojarzy nam się głównie z możliwością położenia się i zaśnięcia w wygodnym łóżku, a nie można tego osiągnąć bez właściwej jakości tekstyliów. Tekstylia są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Dbałość o wygodę gości i ich wyjątkowy komfort zapewni państwu polski producent pościeli. Długoletnie doświadczenie i tworzenie tekstyliów z najlepszych materiałów sprawiają, że wyroby przez nas oferowane, są naprawdę najwyższej jakości. Polski producent pościeli to także dawanie zatrudnienia pracownikom w Polsce, a więc również dbałość o rozwój rodzimej gospodarki. Chcąc zapewnić swoim klientom wysoki komfort, skorzystaj z usług najbardziej dynamicznej grupy tekstylnej obecnej na polskim rynku.

Nazwa: Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.

Adres: Cisowa 28 42-677 Szałsza, Zbrosławice

Adres www:

brak zdjęcia

Artykuły spożywcze to towary pierwszej potrzeby

O ile z kolejnego zakupu kosmetyku czy ubrania można zrezygnować, to artykuły spożywcze są priorytetem. Wręcz nie można się bez nich obejść. Jeszcze nie tak dawno, aby zrobić zakupy, trzeba było odwiedzić stosowną placówkę handlową. Dziś bez wychodzenia z domu można mieć pełną lodówkę i pokaźne zapasy żywności. Coraz więcej sklepów oferuje artykuły spożywcze online. Dzięki takim rozwiązaniom, w zaciszu domowym można zrobić naprawdę duże zakupy z dostawą pod wskazany adres. Pomysł ten świetnie się sprawdza i znajduje uznanie zadowolonych klientów. Szczególnie osoby, które mają problem z narządem ruchu i wyjście z domu wiąże się z ogromnym wysiłkiem, doceniają tę formę zakupów. Z oferowanego asortymentu mogą wybrać i zakupić artykuły spożywcze online. Ta forma kupowania ma jeszcze jedną, istotną zaletę. Podobnie jak w tradycyjnym sklepie można zapłacić zarówno kartą, przelewem, a także gotówką przy odbiorze zakupów.

Nazwa: Vipdelikatesy.pl KATARZYNA ANDRZEJEWSKA

Adres: Żelazna 58/62 lok. 1517 00-866 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Usługi księgowe uwalniają firmy od biurokracji

Wiele mniejszych firm samodzielnie nie prowadzi księgowości. Jest to trudne zadanie i wymaga orientacji w nieraz bardzo szybko zmieniających się przepisach. Zdecydowanie wygodniej jest zlecić zewnętrznej firmie usługi księgowe. Kraków nie jest pod tym względem wyjątkiem. Firmy powinny koncentrować się na rozwoju swojego biznesu, a nie na sprawozdawczości dla urzędów skarbowych i ZUS. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, na czym powinni się skupić i dlatego coraz chętniej zamawiają w outsourcingu usługi księgowe. Kraków zasługuje na rozwój, a nie walkę z urzędową biurokracją, a firmy powinny mieć wolne ręce dla doskonalenia własnej działalności.

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE RO-MAN SP. Z O.O.

Adres: UL. MONIUSZKI 19 31-523 KRAKÓW

Adres www: www.segway-lodz.pl

kancelaria podatkowa radomsko

www.ksiegowosckukielka.pl

Stale zmieniające się przepisy prawa podatkowego oraz uregulowania w zakresie prowadzenia pełnej lub uproszczonej księgowości wymagają specjalistycznego doradztwa i dodatkowych usług od zewnętrznych podmiotów, takich jak doświadczona kancelaria podatkowa. Radomsko - w tym mieście nie brakuje ogłoszeń biur rachunkowych i kancelarii podatkowych, jedną z najlepszych placówek tego rodzaju jest bez wątpienia kancelaria K K, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w branży, przemawia za nią również setki dotychczas zrealizowanych zleceń. Prezentowana w artykule kancelaria podatkowa (Radomsko) umożliwia nawiązanie zarówno współpracy krótko, jak i długoterminowej, klient samodzielnie ustala zakres usług, z jakich chce w danym przedziale korzystać, by płacić wyłącznie za te świadczenia, z których czerpie korzyści. Współpracując z renomowaną kancelarią podatkową, jednocześnie przenosimy odpowiedzialność cywilną i prawną na ten zewnętrzny podmiot, jeżeli wystąpią błędy w deklaracjach podatkowych.

Nazwa: Biuro Rachunkowe KK s.c.

Adres: Al.Jana Pawła II 3 lok.8 97-500 Radomsko

Adres www: www.ksiegowosckukielka.pl

Profesjonalna kancelarria podatkowa

kancelaria podatkowa radomsko

Nieprzerwanie od 1991 roku działamy jako kancelaria podatkowa. Radomsko to miasto, na terenie którego znajduje się nasza siedziba. Obsługujemy wszelkiego typu podmioty gospodarcze, zapewniając specjalistyczne doradztwo oraz pomoc w doborze najkorzystniejszych form opodatkowania. Firma zapewnia możliwość prowadzenia księgowości online, na podstawie dostarczonych skanów dokumentów. Zajmujemy się także rozliczaniem podatku VAT, prowadzeniem ksiąg handlowych oraz uproszczonej księgowości firmowej. Prace te wykonywane są przez doświadczone i wykwalifikowane osoby. Reprezentujemy klienta przed Urzędem Skarbowym oraz różnymi instytucjami, wypełniając wszelkiego rodzaju formalności. Wielu nowych przedsiębiorców korzysta z usług, jakie oferuje nasza kancelaria podatkowa. Radomsko to miejsce, w którym współpracujemy także z renomowanymi, cenionymi korporacjami. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową i kadrową.

Nazwa: Biuro Rachunkowe KK s.c.

Adres: Al.Jana Pawła II 3 lok.8 97-500 Radomsko

Adres www: http://www.ksiegowosckukielka.pl

Zezwolenie na wypuszczanie gazów do atmosfery

pozwolenie na wprowadzenie gazow i pyłów do powietrza

Pozwolenie na wprowadzenie gazow i pyłów do powietrza to dokument, dzięki któremu przedsiębiorstwo może na określonych zasadach emitować do atmosfery określone gazu i pyły. Takie dokumenty, zezwolenia i pozwolenia potrzebne są do prowadzenia działalności licznym przedsiębiorstwom. Jednak uzyskanie takich dokumentów jak właśnie pozwolenie na wprowadzenie gazow i pyłów do powietrza nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dlatego wielu przedsiębiorców korzysta przy ubieganiu się o tym podobne pozwolenia i decyzje administracyjne z pomocy specjalistów. Bardzo dobrym przykładem profesjonalnej firmy doradczej wyspecjalizowanej w sprawach dotyczących ochrony środowiska jest EcoSystem Polska. W ofercie firmy znaleźć można szereg usług związanych z załatwianiem przeróżnych zezwoleń i pozwoleń. Oprócz wymienionych wyżej jako przykład podać można zezwolenia na składowanie czy przewożenie odpadów. Firma przygotowuje też fachową dokumentację niezbędną do dalszych starań o decyzje administracyjne.

Nazwa: EcoSystem Polska s.c. K. Kozłowska, A. Ściślak

Adres: Zelwerowicza 25 43-100 Tychy

Adres www: http://www.ecosystempolska.com.pl/1,oferta.html

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6