program handlowy

www.system-smart.pl

Nasza firma wprowadziła na rynek innowacyjny program handlowy, który usprawnia wykonywanie różnego rodzaju procesów w przedsiębiorstwach. Jest to przede wszystkim nowoczesny system do fakturowania i wykonywania wszelkiego rodzaju rozliczeń, związanych z produkcją, logistyką i sprzedażą. Program ma bardzo wygodny interfejs i jest intuicyjny w obsłudze, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w działach planistycznych czy księgowych różnej wielkości przedsiębiorstw. Oferujemy możliwość dopasowania parametrów oprogramowania do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz program handlowy posiada siedem podstawowych modułów, które są na bieżąco aktualizowane i pozwalają znacznie optymalizować niektóre procesy w firmie - m.in. takie jak rozliczanie dostaw, wystawianie faktur czy tworzenie zestawień i kalkulacji sprzedażowych. Regularnie unowocześniamy nasz program, a dla klientów decydujących się na jego zakup świadczymy dodatkowe usługi - w tym związane ze szkoleniem z obsługi oraz wsparcie w eksploatacji.

Nazwa: SOFT-STUDIO MARCIN GRENDA

Adres: PRZECŁAW 51A lok.9 72-005 PRZECŁAW

Adres www: www.system-smart.pl

brak zdjęcia

Jak szybko i poprawnie uzupełnić deklarację IWA?

Niedawno wyjaśnialiśmy państwu, na czym polega deklaracja IWA, którą muszą składać niektórzy pracodawcy. Dziś ponownie postaramy się powrócić do tego zagadnienia, wyjaśniając podstawowe zasady wypełniania IWA. Nie jest to trudne zadanie, ponieważ wszystko jest dokładnie opisane na formularzy, jednakże warto zapoznać się z poszczególnymi przez nas prezentowanymi informacjami. Najpierw opiszemy, jak wygląda ów dokument. I tak składa się on z sześciu bloków, gdzie na początku trzeba wpisać identyfikator deklaracji oraz kod terytorialny (według siedziby płatnika). Następnie w drugim bloku musimy uzupełnić nasze dane identyfikacyjne, a w trzecim informacje o liczbie osób zgłoszonych do ubezpieczenia. Są to podstawowe zasady wypełniania IWA, których każdy musi się ściśle trzymać. Jednakże deklaracja składa się z jeszcze trzech bloków, które także trzeba wypełnić. Aby to zrobić poprawnie, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Okta, gdzie odnajdziecie państwo wszystkie interesujące informacje.

Nazwa: OKTA sp. z o.o.

Adres: Bonifraterska 17 00-203 Warszawa

Adres www: www.segway-lodz.pl

brak zdjęcia

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo danych

Dane cyfrowe stały się dziś wręcz towarem, który należy odpowiednio chronić przed utratą lub kradzieżą. Aby twoje dane były właściwie zabezpieczone, powinieneś pomyśleć o budowie specjalnego data center, które zawierać będzie takie zabezpieczenia, jak na przykład klimatyzacja precyzyjna. Na profesjonalne data center składają się oczywiście jednostki pamięci, na których zapisywane są dane, ale nie można zapominać o warunkach, jakie należy stworzyć dla ich prawidłowego funkcjonowania. Służy temu między innymi klimatyzacja precyzyjna, jak również niezależne źródło zasilania i właściwie zaprojektowana wentylacja. Te elementy są podstawowymi, jeśli twoje data center ma funkcjonować według standardów obowiązujących dziś wśród specjalistów zajmujących się ich projektowaniem i budowaniem. W firmie Telzas znajdziesz specjalistów, którzy zaprojektują oraz zbudują data center zapewniające stuprocentowe zabezpieczenie twoich danych przed zniszczeniem i innymi zdarzeniami, które mogłyby zagrażać ich integralności.

Nazwa: TELZAS SP. Z O. O.

Adres: Bugno 3 78-400 Szczecinek

Adres www: www.segway-lodz.pl

http://bcs-sklep.pl/kategorie/9-akcesoria-ip.html

Profesjonalne kamery tubowe bcs dmip

Sklep internetowy o nazwie BCS sprzedaje profesjonalne kamery i rejestratory obrazu, które są z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorców chroniących swoje mienie, jak też klientów indywidualnych dbających o swoje mieszkania i domy. W ofercie znajdują się na przykład kamery tubowe bcs dmip, które najczęściej można spotkać w biurach i magazynach handlowych. Są lekkie, łatwo przenośne, a przy tym działają bezprzewodowo, dzięki zastosowaniu technologii radiowej. Sygnał w rejestratorach bcs dmip jest odbierany przez komputer lub inne źródło sieci internetowej. Nie trzeba dzięki temu montować przewodów ani wiercić dziur w ścianach. Kamery rolowane mają dużą ogniskową, a także wbudowany port na podczerwień, co pozwala nagrywać obraz także w złym świetle i po zmroku. Sklep BCS oferuje urządzenia najwyższej jakości, dlatego udziela na swoje produkty pięcioletniej gwarancji. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi, a także płyta kompaktowa z oprogramowaniem, które należy zainstalować w kamerze.

Nazwa: FONEX.PL TOMASZ BOROWSKI

Adres: AL. ARMII KRAJOWEJ 1/3 42-200 CZĘSTOCHOWA

Adres www: www.bcs-sklep.pl

Prowadzimy nabór osób chętnych na kurs java.

java szkolenia

Jsystems to nowoczesna firma szkoleniowo - doradcza. Prowadzimy szkolenia z programowania, baz danych. Prowadzą je wyszkoleni trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Obecnie prowadzimy zapisy na java szkolenia. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie informacje. Natomiast dzwoniąc do nas, należy podać kod szkolenia, a konsultanci odpowiedzą na wszystkie wasze pytania. Prowadzimy również usługi z zakresu: support oracle, outsourcing, consulting, wynajem sal, bazy danych. Tworzone grupy do java szkolenia są małe. Więc komfort nauki jest duży i każdy ma bezpośredni kontakt z wykładowcą.

Nazwa: JSYSTEMS ANDRZEJ KLUSIEWICZ

Adres: STAREJ GRUSZY 7/9 03-289 WARSZAWA

Adres www: http://jsystems.pl/szkolenia-JAVA.jsp